Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jako z tátovy skříně! Už máte svetr s polovičním zipem?

Info ikona
Svetr

Z partnerovy šatní skříně si můžete vypůjčit ledacos. Tentokrát ale směřujte své kroky ke skříni vašeho tatínka, ve které se dozajista ukrývá svetr s polovičním zipem. Ano, přesně takový, který váš táta nosil před třiceti lety.

Už dávno víme, že módní trendy se neustále opakují. Důkazem je i letošní podzim, který patří prošívaným bundám, širokým džínám, a také svetrům s polovičním zipem. V anglicky mluvících zemích se těmto svetrům říká „zip up dad jumpers“ a troufáme si říct, že název nemůže být výstižnější. Svetry s polovičním zipem doopravdy evokují tatínkovský šatník a vzbuzují v nás silnou vlnu nostalgie.

Ačkoliv se trendy cyklí, materiály jdou ku předu. A tak se nemusíte bát, že svetry s polovičním zipem z aktuálních kolekcí nepříjemně koušou. Naopak, těšte se na měkoučké materiály, které vás doslova obejmou a už nepustí. Pokud nejste „svetrová“, můžete dát přednost tričku s polovičním zipem, které taktéž vypadá velmi stylově.

A jak svetr s polovičním zipem kombinovat? V tomto případě platí, že méně je více. Bohatě postačí, když si ke svetru vezmete široké kalhoty a "bottega boots". Takovou kombinaci zvolila také influencerka Alex Sedláčková, kterou můžete vidět na první fotografii. Voilà a pohodlný outfit s kapkou nostalgie je na světě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit