Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kolik druhů džín v šatníku doopravdy potřebujete? Pouze tři!

Úzké, boyfriend, zkrácené, roztrhané… i když se každou chvíli dozvídáme z různých stran, jaký džínový styl se právě nosí a které bychom si měly pořídit, udržet krok s takovou spoustou rad a nových trendů je prakticky nemožné.

Pokud si chcete svou sbírku džín vylepšit tak, že tím váš šatník neutrpí a stále budete vypadat aktuálně, budete potřebovat pouze tři typy, které můžete kombinovat donekonečna. Elegantní, potom takové, které můžete obléct i na večer, a samozřejmě ty milované, obnošené a pohodlné.

1. Tmavě modré, šedé nebo černé úzké džíny vám zaručeně zastoupí roli těch elegantnějších. Samozřejmě čím tmavší a jednolitější, tím štíhleji v nich budete vypadat. Nosit je můžete jak k podpatkům, například s halenkou a sakem, tak i ke kotníčkovým chelsea botám nebo mokasínům. Klidně je lehce ohrňte nad kotníky.

2. Volné, klidně roztrhané, boyfriend džíny. Určitě znáte ty dny, kdy se vám nechce soukat do úzkých džín a tísnit se v nich celý den. Oblékněte si k nim pánskou košili nebo pohodlný svetr a užijte si pohodlný a uvolněný vzhled.

3. Pohodlné, oblíbené džíny. Je jedno, jestli to budou tmavé, úzké a měkké, nebo retro do pasu, důležité je, abyste se v nich cítila absolutně nejlépe. Potom vám už bude stačit jen obyčejné neformální tričko, oblíbené boty (klidně podpatky) a můžete vyrazit.