Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

On-line Shopping Fever je tu! Tyto slevy si nenecháme ujít

Kosmetické novinky, nové sportovní oblečení na domácí cvičení nebo čtení na zahnání dlouhé chvíle v karanténě. Na to vše si během Shopping Fever brousíme zuby (nebo spíš platební karty).

Od 17. do 19. dubna se můžete opět těšit na tři dny plné slev. Akce Shopping Fever se přesnula do e-shopů, takže můžete nakupovat z pohodlí domova. Odreagujte se a odměňte se vaším vysněným kouskem, po kterém vaše srdce už dlouho touží. Nyní máte jedinečnou možnost si ho pořídit s výhodnou slevou nebo krásným dárkem. Všechny slevové kuponky si můžete zakoupit v mobilní aplikace Shopping Fever.

Výhodné nabídky najdete např. na kosmetiku v e-shopech Sephora, Marionnaud, FannDouglas, Profimed atd. Podívejte se do galerie, které produkty rozhodně stojí za vyzkoušení.

Mnoho z nás začalo doma cvičit. V karanténě člověku pohyb zkrátka chybí. Pokud se ale do cvičení musíte nutit, my osobně neznáme lepší motivaci než mít stylové sportovní oblečení. Během Shopping Fever si ho můžete se slevou pořídit např. v e-shopu Under Armour, A3 Sport nebo H&M

A jestli vám už došlo čtení, na které teď máte dostatek času, doplnit si jej můžete v e-shopu Knihy Dobrovský v nakladatelství Albatros anebo si můžete se slevou předplatit časopisy MarianneMarianne Bydlení nebo Marianne Venkov & Styl, které vám každý měsíc přijdou až do schránky.

Více informací o celé akce najdete na www.myshoppingfever.cz

 

Pokud to není nezbytně nutné, nevycházejte v současné době ze svých domovů - a to ani pro nové číslo Marianne. Časopis Marianne si totiž můžete, bez nutnosti platit poštovné, objednat až domů. Více informací se dozvíte zde