Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní inspirace: Ženský styl Pippy Middleton

Info ikona
Pippa

Pippa Middleton se do povědomí módních kritiků dostala na královské svatbě své sestry Kate. Šaty od Alexandra McQueena, které oblékla, byly snad stejně diskutované jako ty svatební. Od té doby se jejími outifty inspirují ženy po celém světe.

Pippa a vévodkyně Kate mají podobný styl. Je stejně elegantní a ani jedné v šatníku nesmí chybět klasika v podobě trenchcoatu, neutrálních barev nebo květovaných šatů. Pippa se ale nemusí striktně držet královského protokolu, který jasně stanovuje, jak se má vévodkyně oblékat. Vzhledem k tomu si Pippa může dovolit v módě více experimentovat. Umožňuje jí to mít občas větší dekolt nebo kratší šaty, o kterých si Kate po zbytek života může nechat jen zdát.

Mohlo by se vám líbit

Jelikož módní inspirace není nikdy dost, zaměřili jsme se na Pippy nejpovedenější outfity. Jsou nadčasové a plné romantických šatů, které podtrhují ženskost. Má ráda i ležérní styl a místo vysokých podpatků si, stejně jako její sestra, oblíbila boty na klínku. Ty splňují nároky na elegantní a zároveň pohodlnou obuv. Podívejte se do galerie a načerpejte inspiraci od Pippy Middleton, která si svůj titul módní ikony právem zaslouží.

Outfity Pippy Middleton
Mohlo by se vám líbit