Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní novinky aneb Stylové rozloučení s létem

Info ikona
Móda

Zdá se, že konec léta je pro mnoho módních značek opravdu plodný. Kdo se při tvorbě nechal inspirovat Matkou přírodou? A díky komu se podíváme až k výšinám? Přinášíme vám přehled módních novinek, které by vašemu oku neměly uniknout.

Oslnivé šperky

Věříme, že šperky dokážou pozvednout jakýkoliv outfit, včetně toho podzimního. A dvojnásob to platí u značky Apart, která představila novou kampaň značky Elixa. V kolekci naleznete nejen odvážné a výrazné vzory, ale také jemné doplňky, které se hodí pro neformální i sváteční příležitost. Tváří značky Elixa je polská modelka Monika Jagaciak, která během své kariéry spolupracovala s nejprestižnějšími módními domy. To nejlepší z kolekce si můžete prohlédnout v galerii.

Blyštivé babí léto

Když zahradničit, tak stylově

Konec léta se nese ve znamení sklizně. A to nejen potravinové, ale také módní úrody! Důkazem je spolupráce Levi’s s dánskou módní značkou Ganni, která vyústila v kampaň s názvem Grow Up. Kolekce inspirovaná Matkou přírodou je vyrobena z minimálně 55 % certifikované organické bavlny a barvena přírodními zdroji z rostlinných a minerálních látek. Vzniklo tak osm jednoduchých modelů v tlumených barvách, ve kterých se budete cítit dobře kdekoliv na světě. Kolekce je nejen zodpovědná k životnímu prostředí, ale je také inkluzivní – nabízí rozšířenou škálu velikostí.

Info ikona
Ganni x Levis's

Vzhůru k výškám

Když se řekne značka New Balance, většině z nás se vybaví ikonický model 574. Není divu, světlo světa spatřil už v roce 1988 a od té doby prošel několika změnami. A protože značka New Balance rozhodně nechce usnout na vavřínech, aktuálně si pro své zákazníky připravila novou siluetu 574, tedy model 574+. A v čem je tento model výjimečný? Poprvé v historii je v dámském modelu 574 zvýšená mezipodešev. V září bude nový model New Balance 574+ k dispozici v ikonické šedé, po které budou následovat další základní barevné varianty.

Info ikona
Boty
Mohlo by se vám líbit

Sportem ku zdraví

Také je pro vás konec prázdnin podobným milníkem jako konec roku? Pokud si slibujete, že od září začnete pravidelně navštěvovat fitko, chodit na jógu nebo běhat, pak by vás k pohybu mohla motivovat nová kolekce 4F, která vznikla ve spolupráci s polskou sportovkyní Annou Lewandowskou. Kolekce kombinuje sportovní komfort s módním nádechem, a především umožňuje tvořit neomezené množství outfitů. Tématem a hlavní inspirací kolekce je voda jako metafora k ženské povaze symbolizující její dynamiku.

Info ikona
4F

Britská kvalita

Už v roce 1884 vznikla značka oblečení Jaeger, kterou si oblíbili nejen Britové, ale také světové osobnosti. Není žádným tajemstvím, že značku oblékal herec Cary Granta, Marylin Monroe nebo Judi Dench. A zdá se, že nyní ji můžete zařadit do svého šatníku i vy. Kousky Jaeger naleznete v obchodech a e-shopech Marks & Spencer, a zaujmou vás bezchybným zpracováním i kvalitou materiálů. Navíc heslo Jaeger pro rok 2022 zní - tomorrow’s vintage, a tak se můžete těšit na kousky, které vám v šatníku vydrží léta. 

Info ikona
Marks & Spencer
Mohlo by se vám líbit