Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Naše láska k módě a kouskům našeho šatníku má pozitivní efekt pro celou planetu!

Info ikona
H&M

S příchodem jara jste se zatoužila proměnit, být víc vidět, avšak zcela podle svého gusta. Zároveň jste si vědomá, že váš šatník praská ve švech. Oblékat se můžete i tak udržitelně. Kolekce Cherish Waste Story od H&M totiž hýří výraznými kousky, které planetu nezatíží!

Promotion | 13. 04. 2022

Dopad módního průmyslu na životní prostředí je čím dál znatelnější, a proto řada módních značek hromadně mění svoji filozofii. H&M udržitelný přístup razí dlouhodobě, ale teprve v téhle kolekci budete moct na vlastní kůži vyzkoušet věci z materiálů, které velkoryse zalichotí nejen postavě, ale přispějí i k dobru planety. Například MIRUM®, rostlinná kůže vyrobená z čistě rostlinných vláken, rostlinného oleje a minerálů. Najdete tu ale i recyklované hedvábí či zcela unikátní AirCarbonem, bio materiál, jehož produkce staví na mikroorganismech využívajících vzduch a uhlík ze skleníkových plynů. No, nezní to báječně? „Kolekce Chrish Waste Story je velmi originální,“ říká Slavomíra Barnová, Head of Communication H&M pro ČR a SK: „Je to mix různých stylů, a přesto se jednotlivé kousky dají krásně kombinovat. A navíc jsou vskutku velmi pohodlné. Mně se nejvíce líbí oversized kabát se srdíčkovým gepardím vzorem. Ale nádherné je také velmi svůdné spodní prádlo a růžovo-červený krajkový top. No a must- have kouskem jsou pro mě jednoznačně sluneční brýle!“

Info ikona
Slávka Barnová/H&M

Jak nakupovat na H&M, abyste byla šik, podporovala udržitelnost a dělala radost i sobě?

Pokud jste členkou věrnostního klubu Hello Member na hm.com, čeká vás záplava výhodných nabídek, jako je 10% sleva na celý první nákup, 60Kč slevový voucher za každých nasbíraných 2000 bodů nebo speciální ceny na vybrané produkty. A když už se celou dobu bavíme o té udržitelnosti, můžete dosytosti sbírat Conscious body. Jak to funguje? Pokud si do obchodu přinesete vlastní tašku, H&M vám připíše na účet 50 bodů. Když donesete své již vyřazené oblečení, můžete se těšit hned na 100 bodů. Stačí jen sledovat položky se štítkem Conscious a oblékat se udržitelně.

V rámci členství Hello Member budete mít navíc vše pohodlně na jediném místě – od členské karty, přes objednávky až po elektronické účtenky. Členství je totiž výhradně na virtuální bázi, takže sbohem plastovým kartičkám v peněžence!

 

Info ikona
H&M

 

Síla kolekce Cherish Waste Story

Nemůžete odtrhnout zraky od kampaňových fotek? Jejich autorem je Rafael Pavarotti, kterému se perfektně povedlo až psychedelicky zachytit atmosféru bláznivého zamilování. Že se i vy chcete teď na jaře beznadějně zamilovat? Mrkněte do galerie na jednotlivé kousky. U nás vedou růžové společenské šaty ve tvaru srdce. Růžová košile s voláným lemem byla ušitá z recyklovaného hedvábí, zatímco boty nebo náramek jsou z kůže MIRUM®. Pusťe si je k tělu a užijte si stylově odvážné jaro!

Romantická, nebo dominantní? Můžete být, jaká chcete — díky nové udržitelné kolekci od H&M.