Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Návrhářka Zuzana Kubíčková přenesla do svých modelů podzimní les

Léto ještě ani nezačalo, ale my už se těšíme na podzim. Důvod? Naplno si užijeme modely od Zuzany Kubíčkové, která nám právě představila svou kolekci pro nadcházející podzim a zimu.

Návrhářka Zuzana Kubíčková se inspirovala v barevné paletě podzimního lesa, kterou tvoří odstíny rostlin, medových pláství a odlesků babího léta. Nenápadná barevnost hořčicové, tmavé a světle modré, rezavé a bordó je osvěžena kontrastní korálkovou výšivkou v ostře oranžové nebo bledě modré. Přirozeně tak využila přírodní materiály jako je vlna, bavlna, kůže a hedvábí. Dominantní kůže podtrhující ženskost střídají hedvábné akcenty, které odhalují dívčí polohu kolekce a společně tak prozrazují Zuzanin rukopis.

Linie se soustředí na klasické štíhlé siluety s oblekovými prvky a geometrické vzory ve tvaru šestiúhelníků, drobného kára, kostiček a diagonálně proplétaných linek. Zdánlivě jednoduché motivy se násobí a potkávají v různých podobách ve formě kabátů, sukní, vest a halenek. „Zemité a neutrální barvy podzimní přírody mi evokují sedmdesátá léta, ale spojení s geometrickými motivy a výraznými barvami kolekci dává nádech současnosti," říká návrhářka Zuzana Kubíčková.

Tvář podzimní kolekce, herečka Táňa Pauhofová, nafotila exkluzivní editorial během kterého vzniklo také krátké video. Táňa zůstala věrna své profesi a znázornila femme fatale, slavnou herečku, připravující se na svou novou roli.

 

 

SHOWROOM ZUZANA KUBÍČKOVÁ
[email protected]
Mánesova 84 Praha 2
www.zuzanakubickova.com

Podívejte se na video s Táňou v roli femme fatale:

Návrhářka Zuzana Kubíčková přenesla do svých modelů podzimní les