Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Nechte se okouzlit šperky jako z pohádky

Konečně si užíváme vytouženého léta, vyhříváme se na sluníčku a přejeme si, aby to nikdy neskončilo. My vám ale ukážeme něco, díky čemu svůj názor změníte a začnete se těšit na podzim. Ten vám totiž zpříjemní nová kolekce šperkařské značky Swarovski, která je inspirovaná světem magie, kouzel a pohádek.

Karolína Peřinová | 28. 06. 2018

Charakteristický třpyt šperků v nové kolekci pro podzim a zimu 2018/2019 vám rozzáří každý pochmurný den. 

Kreativní ředitelka značky Nathalie Colin popisuje: „Dnes je náš každodenní život ovlivňován obrovským množstvím informací a vizuálního balastu. Jsme ve zrychleném a často neúnosném prostředí vyžadujícím neustálou pozornost a reakci. Únik z tohoto každodenního života nabízí svět magie, kouzel a pohádek. Je místem, kde lesní zvířata mají duši a my se stáváme moderními šamany schopnými rozumět jejich jazyku. Tento úchvatný svět inspiroval kolekci Crystal Tales. V nadcházející sezoně chci ženám nabídnout setkání s lákavým a třpytivým světem, kde se mohou inspirovat krásnými příběhy, načerpat energii z bohatě zdobených designů a skutečně zde zazářit,“ popisuje kolekci kreativní ředitelka značky Nathalie Colin.

Designéři se nechali inspirovat příběhy z lesa, a vpouští tak do vaší šperkovnice design lišky, sovy či veverky. Ty kombinují se zlatými odstíny a křišťálovými kameny Swarovski.

Magická až tajemná atmosféra linoucí se celou kolekcí na vás dýchne i ze šperků z řady Louison, která evokuje mrazem ojíněné listy a vyzdvihuje krásu podzimu i zimy. 

Milovnice osobitého stylu mohou na podzim svůj vzhled rozzářit novou řadou písmenek s pestrobarevnými komponenty v barvě kamene podle měsíce narození. V kolekci se propojují moderní trendy s nadčasovou elegancí, která podtrhuje ženskost. Můžete se tak těšit i na vrstvení dlouhých přívěsků a talismanů, nápadné koktejlové prsteny, decentní designy i ornamentálně zpracované náušnice.

Věříme, že teď jsme vás v myšlenkách přenesly do kouzelného podzimu, i když už třeba právě ležíte na dovolené u bazénu. Alespoň máte spoustu času na přemýšlení, který šperk rozšíří vaši sbírku módních doplňků.