Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejen s bílým topem! 7 tipů, jak kombinovat maxi sukni

Info ikona
maxisukně

Patříte k ženám, které rády nakupují nadčasové oblečení? Nebo toužíte po kousku, ve kterém se budete cítit pohodlně? Ať tak či onak, ve vaší šatní skříni by rozhodně neměla chybět maxi sukně, se kterou můžete vykouzlit nespočet zajímavých outfitů.

Jednu sezónu jsou v módě mini sukně, druhou sezónu saháme po sukni v midi délce. Pokaždé ale můžeme bez problému obléknout maxi sukni, která patří k nesmrtelným kouskům. Plisované, šikmo střižené, květované nebo jednobarevné – ať už sáhnete po jakékoliv maxi sukni, nikdy neuděláte krok vedle. Výhodou maxi sukně navíc je, že ji můžete nosit nejen během parného léta, ale také na jaře nebo během babího léta. Důležité jenom je, abyste se nebály maxi sukně kombinovat a hledat zajímavá spojení, která podtrhnou vaši postavu i osobnost.

Sázkou na jistotu je kombinace maxi sukně s bílým tričkem nebo tílkem. I když by se na první pohled mohlo zdát, že jde o nudné spojení, opak je pravdou. A dvojnásob to platí ve chvíli, kdy obléknete výraznou maxi sukni s potiskem. Pokud tedy nevíte, jak například nosit maxi sukni do kanceláře, vsaďte právě na bílý top a výraznou sukni. Další možné kombinace, jak nosit maxi sukni, najdete v naší galerii.

Jak kombinovat dlouhou sukni?
Mohlo by se vám líbit