Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejlepší módní momenty z oslav platinového jubilea

Info ikona
Královská rodina

Začátek června se ve Velké Británii nesl ve znamení honosných oslav. Uběhlo totiž sedmdesát let od chvíle, kdy královna Alžběta II. usedla na britský trůn. A uznejte sami – to si zaslouží oslavu! Pojďme se tedy poohlédnout za nejpovedenějšími outfity, které jsme během oslav platinového jubilea mohli vidět na královské rodině.

Čtyřdenní oslavy vlády královny Alžběty II. odstartovaly vojenskou přehlídkou Trooping the Colour, kterou urozená rodina tradičně sledovala z balkonu Buckinghamského paláce. O den později zavítala královská rodina  na bohoslužbu do katedrály svatého Pavla a v sobotu se většina členů zúčastnila tradičního derby plnokrevníků v Epsom Downs. Vrcholem oslav platinového jubilea byla neděle, která patřila kultuře, tedy umělcům, kteří po sedmdesát let utvářeli obraz britské kultury. Nutno dodat, že po celé čtyři dny jsme mohli sledovat také zajímavé outfity, na které královská rodina vsadila.

Oslavy platinového jubilea pod módním drobnohledem

Kate Middleton

Na vojenskou přehlídku Trooping the Colour dorazila vévodkyně z Cambridge v bílých šatech od svého oblíbeného návrháře Alexandera McQueena, které doplnila o nízký modrobílý klobouk od Philipa Treacyho. Jednoduchý outfit Kate Middleton podtrhla pečlivě vybranými šperky. Pokud máte pocit, že jste podobné šperky už na někom zahlédli, rozhodně se nemýlíte. Diamantové náhrdelník a náušnice se safírem totiž patřily zesnulé princezně Dianě.

Info ikona
Kate Middleton

Princ Geogre, princezna Charlotte a princ Louis

Nejstarší princ George byl během oslav platinového jubilea za velkého fešáka. Povětšinou jste ho mohli zahlédnout ve sportovním mini obleku s kravatou. Sedmiletá princezna Charlotte zase ladila s babičkou. Na vojenskou přehlídku Trooping the Colour totiž oblékla světle modré šaty s průsvitnými rukávy. Naopak princ Louis oblékl malý námořnický oblek, který nosil také jeho otec princ William.

Info ikona
Děti

Zdroj: people.com, glamour.co.uk

Mohlo by se vám líbit