Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Nejstylovější outfity z udílení cen MTV

V pondělí se udílely tradiční MTV Video Music Awards, tentokrát úplně poprvé v New Jersey. Nejvíce ocenění tentokrát posbíraly zpěvačky Taylor Swift, Ariana Grande a Billie Eilish. Co si na tuto velkou hudební událost oblékly pozvané celebrity?

Eliška Vrbová | 29. 08. 2019

Taylor Swift si odnesla ocenění hned ve třech kategoriích. Na slavnostním ceremoniálu i vystoupila s písničkami You Need to Calm Down Lover. Na červeném koberci přímo zazářila v outfitu od Versace. Pestrobarevné sako zkombinovala s růžovým topem a vysokými černými kozačkami nad kolena.

Nepřehlédnutelná na červném koberci byla také švédská pop star Zara Larsson. Ta si oblékla světle růžovou róbu s dlouhou vlečkou. Modelka Ebonee Davis ukázala, jak vkusně a stylově nosit trend batikování. Zelenobílé šaty doplnila svítivě zeleným turbanem a bílou kabelkou. Naprosto nepřehlédnutelné byly sestry Gigi a Bella Hadid. Gigi oblékla komplet od Toma Forda a Bella zase Charlotte Knowles. Můžeme už jen hádat, jestli jejich barevné sladění bylo plánované nebo ne.

Skoro jako nevěsta vypadala na červném koberci kubánsko-mexická zpěvačka Camila Cabello. Bílé šaty s průstřihy od značky Balmain doplnila vkusnými bílými páskovými sandálky. Na předávání cen nechyběl například i nárvhář Marc Jacobs, modelka Heidi Klum nebo rocková ikona Lenny Kravitz. Ty nejzajímavější outfity večera si můžete prohlédnout v galerii.