Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nová kolekce BULGARI DIVA je u nás

Dlouho očekávaná kolekce Diva, jejíž tváří se stala charismatická Carla Bruni-Sarkozy, se dočkala své premiéry i v Praze.

Redakce Marianne | 3. 10. 2013


Kolekce je inspirována duchem slavné éry Dolce Vita, kterou představovaly takové ikony, jako byly Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor nebo Sophia Loren. Spojení s filmovým světem přetrvalo až dodnes, kdy Bulgari úzce spolupracuje s prominentními herečkami, jako jsou například Nicole Kidman, Charlize Theron, Keira Knightly nebo Angelina Jolie.

Ženskost v popředí

Svou tvář i jméno propůjčily značce také herečky Kirsten Dunst a Julianne Moore. K nim přibyla letos oslňující Carla Bruni-Sarkozy. Šarm a ženskost jsou tedy hlavní pojmy, které kolekci Diva ztělesňují. Najdete v ní prsteny, náramky, náhrdelníky a náušnice z bílého a růžového zlata ve spojení s neobvyklými historickými motivy, což přispělo k vytvoření skutečně unikátní kolekce.

scarlett_MNT_9632

Herečka Scarlett Johansson na filmovém festivalu v Benátkách v klenotech Bulgari.

Společnost Bulgari se sídlem v Římě se zabývá výrobou exkluzivních klenotů už od konce 19. století a dnes nabízí nejen šperky, ale také hodinky, módní doplňky, parfémy až po hotely, jež spojuje styl a prvotřídní servis.

Více informací najdete na www.bulgari.com