Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nová módní sezona patří denimu. Které džíny si získají vaše srdce?

Info ikona
Džíny

Kdo by nemiloval rifle a jejich univerzálnost, pohodlnost a stylovost? A protože letos nesáhnete v podstatě s žádným střihem vedle, je na čase trochu doplnit svůj šatník.

Promotion | 13. 02. 2023

Nová kolekce denimu v prodejnách Marks and Spencer nabízí výjimečné džínové oblečení vyrobené tak, abyste se v něm nejen vy, ale i celá vaše rodina cítila a vypadala skvěle. Nové střihy a pohodlí si určitě zamilujete a nebudete je chtít už nikdy sundat.

Respekt vůči planetě i postavě

V džínách Marks and Spencer se budete cítit skvěle, ať už sáhnete po „mum“ nebo „bootcut“ střihu díky příměsi streče. Oblečení se tak báječně přizpůsobí vaší postavě a vás tak nikde nebude nic škrtit nebo klouzat tam, kam nemá. Všechny kousky jsou vyrobeny ze 100% bavlny pocházející z odpovědných zdrojů. Značka totiž v porovnání s průmyslovým průměrem pro barvení a úpravu oděvů používá o 80 % méně vody, což z ní činí udržitelnější kousky.

Info ikona
Matchy matchy outfit

Po jakém střihu sáhnete vy?

MUM JEANS
Tento střih džínů se skvěle hodí pro každý typ postavy. Volnější střih s nádechem nostalgie 90. let tak bude jistě i pro vás sázkou na jistotu.

SKINNY JEANS
Ráda ukazujete nohy nebo se zkrátka cítíte nejlépe v přiléhavých džínách? Vyzdvihněte svou postavu právě s nimi. Pozor – pokud máte širší boky, volte tmavší odstíny denimu.

STRAIGHT LEG JEANS
Klasické džíny s rovnými nohavicemi unosíte celoživotně. Bude to tak skvělý kousek do vašeho capsulového šatníku.

WIDE LEG JEANS/FLARED JEANS
Extra široké nohavice se skvěle hodí pro dny, kdy netoužíte po ničem jiném, než po pohodlí. Nebojte se nových trendů.

DŽEGÍNY
Džínový vzhled s maximálním pohodlím si pro jejich pružnost a přizpůsobivost oblíbíte, ať už se chystáte do práce nebo na rodinný výlet.

Info ikona
Denim

All denim outfit

Celodenimový outfit patří také mezi hity přicházejícího jara a léta. V Marks and Spencer si snadno k vašim džínům vyberete i stylovou košili nebo bundu, která povýší váš model ještě o něco výš. Můžete se také snadno sladit s celou rodinou.

V pánské sekci si váš partner určitě vybere nositelné džíny, které jsou zaměřené na autentický a moderní styl a lehce se tak zařadí mezi základní kousky šatníku. I pro muže značka samozřejmě nabízí džínové svrchní košile nebo bundy, takže bude snadné oblečení vrstvit. Z čeho vybírat je rozhodně i v dětské kolekci.

Prohlédněte si další denimové kousky z Marks and Spencer!
Měření