Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nový butik značky Longchamp dodal Páté Avenue francouzský šarm

Značka Longchamp se může pyšnit novým obchodem v New Yorku. Nyní má tedy butiky na dvou nejznámějších ulicích světa – Champs Elysées a Páté Avenue. Ku příležitosti otevření se konala oslava, kde nesměla chybět ani Kendall Jenner, jakožto nová tvář značky.

Karolína Peřinová | 30. 05. 2018

Největší obchod francouzské značky Longchamp v USA se na jeden večer proměnil na Café de Longchamp. Záměrem bylo vytvořit prostor, kde se duch města, které nikdy nespí, propojí s elegantní pařížskou atmosférou. A opravdu se tak stalo. Venezuelský umělec Carlos Cruz-Diez k této příležitosti vytvořil dílo, připomínající panorama New Yorku a o kousek dál si mohli hosté pochutnat na pařížských delikatesách u dezertního baru.

Během večera byla představena nová tvář značky - Kendall Jenner. Byla oblečena do černočervených hedvábných šatů Longchamp a nepřehlédnutelná byla její kabelka Amazone, která je žhavou novinkou. K dostání je v předpremiéře už i v pražském butiku.

Kendall Jenner
Kendall Jenner s kabelkou Amazone

Dvoupodlažní butik se během party zaplnil slavnými hosty. Událost si nenehali ujít Cara Delevingne, Crystal Reed, Jeanne Damas, Jeremy Scott, Paris Jackson, Scott Eastwood, Victoria Brito a další. Šampaňské teklo proudem a za rytmu hudby, kterou mělo na starosti francouzské umělecké duo Les Twins, se přítomní kochali všemi produkty. Některé z nich mohli vyhrát na kole štěstí. Hosty okouzlila i přítomnost několika malířů, kteří pozvané malovali, což ještě více podtrhlo pařížskou atmosféru.

Otevření nového butiku Longchamp v New Yorku