Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Ohlédnutí za nejkrásnějšími outfity z karlovarského filmového festivalu

Info ikona
Karlovy Vary

Filmový festival v Karlových Varech se pomalu chýlí ke konci, a tak přichází čas na malé módní bilancování. Zdá se, že celebrity měly v letošním roce při vybírání rób šťastnou ruku, a tak se můžeme těšit z krásných looků, které podtrhávají jedinečnou atmosféru karlovarského festivalu.

Ke karlovarskému filmovému festivalu bezesporu patří nejen kvalitní filmy, ale také známé osobnosti, které přijely filmové novinky odprezentovat nebo podpořit své herecké kolegy a přátele. I proto se můžeme těšit z mnoha slavnostních looků, které ozdobily červený koberec před hotelem Thermal nebo vynikaly při procházce karlovarskou kolonádou. Pravdou ale zůstává, že některé hvězdy zazářily o trošku více než jiné. Vybrali jsme proto nejzajímavější outfity, které dokazují, že české celebrity mají styl.

Jméno herečky Hany Vagnerové jsme ve spojitosti s letošním karlovarským festivalem zaslechli hned několikrát. Není divu, Hanky zvolené outfity byly stejně povedené jako její poslední filmové role, a tak se nemůžeme ubránit dojmu, že se zrodila hvězda s velkým H. Krásné outfity oblékla i Klára Issová. V Elle Beauty Lounge zazářila nejen v sytě zelených, ale také v červených šatech, ve kterých jsme si éterickou herečku zamilovali. Eliška Křenková zase dokázala, že se nebojí, na první pohled nesourodých, vzorů! A dokonalé bílé šaty na zahajovací večer oblékla Jitka Schneiderová. Nejen tyto looky najdete v naší galerii.

Nejkrásnější róby z karlovarského filmového festivalu
Mohlo by se vám líbit