Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

SHOPPING FEVER: Tři dny plné slev se blíží

Vžeňte do svého šatníku svěží vítr a vyrazte na pořádné jarní nákupy. Během Shopping Fever můžete ve 2 700 obchodech získat slevu až 50 %!

Karolína Peřinová | 28. 03. 2019

Sníte o krásných botách, kabelce či novém jarním kabátku? Nastal čas si pořídit to, po čem dlouho toužíte. Propadněte od pátku 12. do neděle 14. 4. nákupní horečce a vyrazte na nákupy s neodolatelnými slevami. Je tu opět jedinečná akce SHOPPING FEVER, která nenechá žádnou milovnici módy chladnou.

shopping fever

Jak slevu získat?

Kuponová knížka plná skvělých nabídek je součástí dubnových vydání časopisů ELLEMarie Claire a Joy. Všechny slevy a nabídky můžete mít neustále u sebe také v mobilní aplikaci Shopping Fever.

elle   marie claire   joy   aplikace

Meeting Pointy ve třech nákupních centrech

Shopping Fever nejsou jen nákupy, ale i zábava díky doprovodnému programu v Meeting Pointech. Letos je najdete v obchodních centrech Centrum Černý Most, Centrum Chodov v Praze Forum Nová Karolina v Ostravě. Za tři účtenky ze tří zapojených obchodů zde dostanete dárek! A to není vše. Zkuste si květinový workshop ve stánku Mastercard, odpočiňte si v relaxační chillout zóně při pohodové hudbě nebo se třeba vyfoťte ve fotokoutku. V Meeting Pointech v Praze si navíc můžete dopřát ochutnávku skvělé italské kávy od partnera lounge De'Longhi a osvěžit se stylovou vodou od SmartWater. Tak přijďte a užijte si nákupy naplno!

Novinka tohoto roku: Myslete eko a pořiďte si na nákupy 100% bavlněnou tašku za       29,- Kč. K dostání budou u vybraných prodejců a v Meeting Pointech.

Vyhrajte nákupy s Veronikou Arichteva

Pořiďte si od 15. 3. do 7. 4. alespoň jeden kus oblečení v Nákupní galerii Myslbek, sestavte s ním originální outfit a vyfoťte se zde před fotostěnou. Nahrejte svou fotku na Instagram a označte #ShoppingFeverMyslbek. Vyhrát můžete nakupování s herečkou Veronikou Arechteva v hodnotě 15 000 Kč nebo hodnotné nákupní poukazy.

Happy Shoe Hour

HUMANIC v rámci akce Shopping Fever připravil nabídku, které nemůžete odolat! Prvních deset z vás obdrží na stanoveném místě a v uvedeném čase k zakoupenému páru bot ještě poukázku v hodnotě 1000 Kč na další nákup. Součástí letošního eventu na Smíchově bude tentokrát i fotostěna, u které se můžete se svým novým úlovkem do botníku vyfotit, nebo fashion stylistka, která vám ráda pomůže s jeho výběrem.

Soutěžte s DATARTem o stylovou loknovací kulmu od Rowenty

Vyfoťte selfie vašeho oblíbeného hair stylingu, do ruky vezměte kuponovou knihu Shopping Fever a postněte fotografii na váš instagram společně s hashtagy #shoppingfever2019 a #instadatart, a s trochou štěstí bude kulma vaše!

Vyhrajte s Mastercard Priceless Cities romantickou noc pro dvě osoby v hodnotě 59 700 Kč a další hodnotné ceny

Stačí, když se zaregistrujete během nákupních dnů Shopping Fever konaných od 12.–14. 4. 2019 v obchodním Centru Černý Most a Centru Chodov u hostesek programu Priceless Prague, a budete automaticky zařazeni do slosování o hlavní výhru – nezapomenutelnou noc v hotelu One Room v Tower Parku Praha s večeří pro dvě osoby v restauraci Oblaca. Ve slosování je také účast na soukromé módní přehlídce Kláry Nademlýnské a 10 voucherů v hodnotě 1 500 Kč na unikátní zážitky z programu Priceless Prague.

Další informace o slevách, soutěžích a doprovodném programu najdete na www.myshoppingfever.cz

shopping fever

Související články

Móda
Těšíme se, v čem Anna Geislerová letos na KVIFF zazáří. Podívejte se na její nejlepší modely z červeného koberce

Těšíme se, v čem Anna Geislerová letos na KVIFF zazáří. Podívejte se na její nejlepší modely z červeného koberce

Móda
6 způsobů, jak v létě nosit obyčejnou košili: Kdy ji zastrčit a kdy nechat volně vlát?

6 způsobů, jak v létě nosit obyčejnou košili: Kdy ji zastrčit a kdy nechat volně vlát?

Móda
Letní trendy 2024: Co obléct přes plavky na pláž či k bazénu? Vsaďte na pánské košile, pyžamové kalhoty či sarongy

Letní trendy 2024: Co obléct přes plavky na pláž či k bazénu? Vsaďte na pánské košile, pyžamové kalhoty či sarongy

Móda
Letní móda 2024: 10 must-have kousků, které vám letos nesmí chybět ve skříni

Letní móda 2024: 10 must-have kousků, které vám letos nesmí chybět ve skříni