Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Trendy podzimní móda pro každou ženu! Letí růžová, asymetrické střihy a kůže

Nečekejte, až bude vyprodáno, a pořiďte si aspoň několik nových kousků do své skříně. A i když je podzim nejméně oblíbeným ročním obdobím, s novými oblečky a doplňky můžete v pohodě zapomenout na špatnou náladu! Nechte se inspirovat našimi módními tipy a vybírejte, kombinujte, a hlavně si dopřejte vzrušení z toho, co si bez výčitek koupíte. Utrácet je někdy nejlepší terapie!

Redakce Marianne | 20. 09. 2013


8 top žhavých tipů MARIANNE pro letošní podzim

• Růžová: Bez růžové se prostě letos neobejdete. Můžete si vybrat, jakou chcete – od světle růžové až po neonovou.

• Nadměrné velikosti: Nesnášíte vypasované kalhoty, sukně a svetříky? Máme pro vás superzprávu, protože letos na podzim ‚letí‘ XXL modely. Čím větší, tím lepší. Klidně vytáhněte ze skříně starý svetr, který jste nosila v těhotenství, nebo kabát po dědečkovi, a budete šik. K tomu si oblékněte midisukni, a máte vyhráno.

• Kůže: Můžete si dopřát koženou sukni, kalhoty, bundu, prostě cokoli koženého. Chcete se stát nezapomenutelnou? Pak zvolte barevné kožené kousky. Samozřejmě s černou neuděláte chybu.

• Mužský styl: Oblečte se podle návrhářky Stelly McCartney do kalhotových kostýmů. Obleky jsou prostě zpátky a s velkou slávou! Jste na to připravená?

• Uniformy: Trochu zeleně a trochu armádního stylu, k tomu elegantní doplněk – a budete vypadat úžasně.

• Široké sukně: Kombinujte, doplňte třeba přiléhavým svetrem nebo rolákem a dopřejte si maxidélku. Jste-li trochu při těle, zvolte rozhodně pevný a vyšší pas, abyste nevypadala ještě silnější.

• Zvířecí potisky: Dá se říct, že jde o klasický evergreen, který má ale stále svoje obdivovatelky. Toužíte po žirafě nebo leopardovi? Pořiďte si je aspoň na oblečení či botách. Jste-li štíhlá, budete v tom vypadat perfektně.

• Asymetrie: Nesouměrné prvky, nebo dokonce asymetrická koncepce celého outfitu ženám sluší, a to v každém věku! Asymetrie totiž dokáže schovat spoustu nedostatků. Navíc asymetrické modely vypadají originálně! Zkuste třeba šaty s asymetrickým potiskem!

Trendy podzimní móda pro každou ženu! Letí růžová, asymetrické střihy a kůže