Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

V zajetí trendy kabelek. Znáte ty nejpopulárnější kabelky z Instagramu?

Info ikona
Kabelky

Kabelky bez jediného loga, u nichž je ale okamžitě poznat, o rukopis jaké značky se jedná. Bottega Veneta pod vedením Daniela Leeho masivně ovlivnila trendy nejen v oblasti kabelek. Modely Pouch, Cassette nebo Jodie vídáme dennodenně na Instagramu a ostatní značky jejich siluety ve velkém napodobují. A není divu – jsou stylové, trendy a naprosto nepřehlédnutelné.

Eliška Vrbová | 5. 11. 2021

Možná jste si v obchodech všimla kabelek připomínajících kožený váček, kabelek, které mají efekt prošívání či jakýchsi kazet a nebo také těch ozdobených masivním zlatým řetězem. Všechny mají jednoho společného jmenovatele – Bottega Veneta.

Italskou značku vede od roku 2018 kreativní ředitel Daniel Lee, který předtím pracoval u značky Céline po boku Phoebe Philo. Právě tam se zdokonaloval ve vytváření minimalistických designů, a ty nyní ve vedení Bottega Veneta úspěšně aplikuje. Jím navržená kabelka The Pouch z kolekce jaro/léto 2019 se stala nejrychleji prodávanou kabelkou v historii značky, která existuje od roku 1966.

Info ikona
kabelka

Kabelka Bottega Veneta The Cassette

Kabelky Bottega Veneta jsou sice minimalistické, ale zároveň na sebe skvěle dokážou upoutat pozornost. Záleží, jaký design a barvu zvolíte. Například The Cassette se vyrábí jak v nenápadné černé, bílé či nude, tak v zářivých odstínech žluté, tyrkysové, zelené nebo oranžové. Buď má klasický jednobarevný popruh s přezkou ve tvaru trojúhelníku, nebo je naopak doplněná masivním řetězem ve zlaté či stříbrné barvě.

A to samé platí o ikonické kabelce The Pouch. Ta je v nabídce v nejrůznějších velikostech, barvách i úpravách. Je jisté, že k minimalistickému outfitu v nenápadných odstínech se skvěle hodí zářivě zelená nebo oranžová kabelka, co outfit efektně rozbije. Univerzálnější je pak béžové či černé provedení, které funguje jak na denní nošení, tak díky svému tvaru i jako večerní „psaníčko“.

Mohlo by se vám líbit
Info ikona
Kabelka

Kabelka Bottega Veneta The Pouch

Nesmíme zapomenout ani na model Jodie, který se v obchodech objevil na začátku loňského roku. Kabelku poznáte podle efektu proplétání a u některých variant také uzlu na uchu. Její černou variantu s oblibou nosí například česká návrhářka Ivana Mentlová, zářivě modrá pak skvěle zapadá do pestrobarevného šatníku dánské influencerky Emili Sindlev.

A který model a barvu byste si u Bottega Veneta vybrala vy?

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit