Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Valentýn se blíží: Tipy na nejsvůdnější spodní prádlo

Info ikona
Spodní prádlo

Den sv. Valentýna rozděluje společnost na dvě poloviny. Jedna polovina tvrdí, že jde o americký komerční „výmysl“, druhá naopak svátek lásky s nadšením oslavuje. Ať už patříte do jakéhokoliv tábora, v jednom se pravděpodobně shodneme – pořídit si kvalitní spodní prádlo není hřích!

Kdy jindy si pořídit rafinované spodní prádlo než před Valentýnem? Obchody totiž praskají ve švech a jsou plné různorodých kousků, díky čemuž si perfektní prádlo vybere každá žena. 

Sázka na jistotu

Na první pohled se může zdát, že výběr spodního prádla je vyšší dívčí. Pokud si ale před nákupem ujasníte, jaký typ prádla vám v šatní skříni chybí, vyberete si barvu a střih, pak se vaše cesta za vysněným kouskem výrazně zkrátí. Sázkou na jistotu je jednoduchý střih s krajkovými detaily. Ženy s menším poprsím jistě ocení pohodlné a především něžné braletky, které vypadají skvěle nejen v černém, ale také růžovém nebo bílém provedení. Nebojte se ani klasické podprsenky s košíčky, která podtrhne vaši krásu a dá na odiv všechno, co chcete. I v tomto případě se nebraňte barvám, které vaši (nejen valentýnskou) noc rozjasní. Také v oblasti spodního prádla platí, že všechno je o detailech. Zaměřte se proto na spodní prádlo, které vyniká drobnými, ale neméně smyslnými, detaily. Na mysli máme třeba braletku s vyšitými mašličkami či spodní kalhotky se zlatým elementem.

Smyslné spodní prádlo

Pro odvážné

Občas není na škodu upustit uzdu své fantazii a obléknou něco, co nenosíte každý den. Ano, na mysli máme smyslné body nebo noční košilky. Přesto podotýkáme, že i v tomto ohledu je důležité, aby výběr body korespondoval s vaším stylem. Ženy, které se nebojí experimentovat, mohou obléknout krajkový korzet nebo krajkované body s průhlednými detaily a výstřihem. Něžnější povahy naopak ocení body v bílé barvě, které odhaluje – a zároveň neodhaluje hrudník. Samostatnou kapitolou jsou noční košilky, které taktéž vzbuzují fantazii a vytváří atmosféru pro intimní hrátky.

Oblečte body

Při výběru spodního prádla nezapomeňte, že kvalita je stejně důležitá jako samotný vzhled. Vybírejte si tedy spodní prádlo z měkkých a příjemných materiálů. A stejně tak se nebojte v obchodě obrátit na asistentku, která vám pomůže s výběrem vhodné velikosti a střihu.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku