Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Vážně právě oslavila 40. narozeniny? Podívejte se na 40 nejlepších outfitů Amal Clooney

Dáma by neměla prozrazovat svůj věk, ale věřili byste, že překrásná manželka George Clooneyho před pár dny oslavila 40. narozeniny? K této příležitosti jsme se zaměřili na její styl, který je velice ženský a vybrali jsme 40 jejích nejlepších outfitů.

Amal Clooney je britská právnička a aktivistka za lidská práva původem z Libanonu. Sňatek s Georgem Clooneym z ní udělal celebritu. Přesto jí sláva nestoupla do hlavy a stále je z ní pracující žena, která nerada poskytuje rozhovory médiím. Smysl pro módu měla ale už dlouho před tím, než se o ní začali zajímat paparazzi. Vzhledem k její profesi nemá nárok na nějaké módní výstřelky. Proto je většina jejích outfitů elegantních. Nejsou to ale žádné nudné kostýmky. Ženy, které mají na pracovišti předepsaný formální dresscode, by se měly stylem Amal inspirovat. Dokazuje totiž, že i kancelářská móda může být hravá, stylová a plná barev.

I když ji objektivy fotoaparátů zachycují spíše na cestě k soudům, než na červeném koberci, Amal umí nosit i večerní róby od předních módních návrhářů jako je John Galliano, Versace nebo Alexander McQueen. Své svatební šaty si nechala ušít od Oscara de la Renty a kufr na líbánky měla plný oblečení od Dolce & Gabbana, Alexandera McQueena a Stelly McCartney.

V galerii najdete výběr 40 nejlepších outfitů, které z Amal udělaly módní ikonu.