Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Velké dámy Británie se nechaly nafotit slavnou Annie Leibovitz!

Kampaň, kterou nafotila uznávaná módní fotografka Annie Leibovitz, se jmenuje Poznejte velké dámy Británie. Oslavuje deset uznávaných britských žen z různých profesí a prostředí, jež spojuje silný osobitý styl a inspirativní úspěchy, kterých dosáhly.

Redakce Marianne | 24. 09. 2013


Tyto ženy představují na fotografiích Annie Leibovitz novou podzimní kolekci v kampani britského řetězce Marks & Spencer. Kampaň bude spuštěna exkluzivně ve vlajkové prodejně M&S na Václavském náměstí 26. září a je znamením návratu k silnému zaměření na kvalitu a styl.

Mezi deseti známými ženami najdete například herečku Helen Mirren, televizní moderátorku a bojovnici za charitu Katie Piper, olympijskou vítězku v boxu Nicolu Adams, kreativní ředitelku americké Vogue Grace Coddington či písničkářku Ellie Goulding.

Fotografka Annie byla pro focení perfektní volbou – její osobitý styl s dramatickou estetikou byl to nejlepší, co si řetězec Marks & Spencer mohl přát. Ženy jsou na jejích fotografiích zobrazeny ve stylu živých obrazů na čtyřech typech typicky britských pozadích, kde představují různé hrdinné kategorie podzimní kolekce. Nabídka je pestrá – od luxusních látek přes umělé kožešiny se zvířecími vzory až po čisté střihy.

Kromě Velké Británie se kampaň představí v celkem deseti mezinárodních vlajkových prodejnách Marks & Spencer v Paříži, Šanghaji, Hongkongu, Dubaji, Istanbulu, Moskvě, Praze, Singapuru, Amsterdamu a Gurgaonu. V České republice poběží kampaň exkluzivně ve vlajkové prodejně M&S Melantrich v Praze. Veškeré představené produkty budou dostupné od 26. září.