Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Víme, kde pořídíte podzimní kabáty, které nosí princezna Kate

Hledáte nadčasový podzimní kabát, ve kterém se budete cítit doslova královsky? Pak se inspirujte kabáty, které s oblibou nosí princezna Kate.

Princezna Kate patří k nejlépe oblékaným členkám britské královské rodiny. Při výběru svých outfitů sází na nadčasové kousky, kvalitní materiály a slušivé barvy. Pokud tedy hledáte inspiraci na nový podzimní kabát, vyplatí se, když nahlédnete právě do šatníku princezny Kate.

Mohlo by se vám líbit

Princezna Kate podlehla současným vlasovým trendům. S motýlím střihem je ještě krásnější

Její styl je konzervativní a vkusný. Málokdy provádí razantnější změny. Ale tentokrát jednu větší uskutečnila. Poměrně nezvykle dala na současné trendy a nyní i princezna Kate nosí motýlí střih a nechala si jemně zesvětlit vlasy. A výsledek? Sluší jí to snad ještě více jak předtím.
marianne.cz

Podzimní kabáty od britských značek

Není žádným tajemstvím, že v šatní skříni princezny Kate najdete mnoho britských značek a designerů. K jejím pravděpodobně nejoblíbenějším patří značka L. K. Bennett, která prodává kolekce ready-to-wear. Princezna Kate vlastní od L.K Bennett nejen mnoho párů bot či kabelek, ale právě také několik podzimních kabátů. Jenom namátkou můžeme zmínit zářivě červený vlněný kabát se zlatými detaily, který Kate vynesla vloni na podzim při návštěvě St. Thomas Church.

Pokud princezna z Walesu touží po jednoduchém, avšak propracovaném kabátu, pak povětšinou sáhne po britské značce Hobbs London. V jejich nabídce najdete nejen kabátky neutrálních barev, ale také mnoho zábavnějších odstínů. Inspirovat se můžete princeznou Kate, která vloni v zimě nosila kabát Hobbs London ve fuchsiové barvě.

S princeznou Kate je neodmyslitelně spjat také vzor jménem kohoutí stopa. Princezna častokrát sahá nejen po sukni či saku s tímto vzorem, ale také po podzimním kabátu. V minulém roce si obzvláště zamilovala kabát s kohoutí stopou od britské značky Holland Cooper.

Podzimní kabáty podle princezny Kate

Princezny oblíbené značky kabátů, které koupíte i v Česku

I když princezna Kate v módě ráda upřednostňuje britské značky, občas udělá výjimku. Pokud tedy hledáte nadčasový podzimní kabát, který vám vydrží léta, pak sáhněte po kabátu ve velbloudím odstínu od španělské značky Massimo Dutti. I když model, který nosí princezna Kate, již není k dispozici, v nabídce značky najdete velmi podobné kousky, jejichž cena se pohybuje okolo 8 tisíc korun. Stejně tak princezna z Walesu s oblibou nosí podzimní kabáty od značek Max Mara, Max & Co, Michael Kors či Sportmax. V minulosti jsme ji mohli zahlédnout také v kabátu ze Zary.

Srdcová záležitost: Kabáty od značky Alexander McQueen

Existuje módní značka, která je neodmyslitelně spjata s princeznou Kate? Pokud vám hlavou prolétlo jméno Alexander McQueen, pak nejste na omylu. Nejenže princezna z Walesu oblékla svatební šaty z dílny módního domu Alexander McQueen, ale navíc ji každý podzim můžeme spatřit právě v kabátu od stejnojmenné značky. Pokud tedy máte na svém účtu nepotřebné 2 tisíce liber, můžete si pořídit, stejně jako princezna Kate, kabát od této britské značky. 

Mohlo by se vám líbit

14 momentů, kdy princezna Kate vsadila na oblečení z konfekce

Mysleli jste si, že královský styl je podmíněn tučnou sumou na účtu? Z omylu vás vyvede princezna Kate, která sice s oblibou nosí módní díla britských návrhářů, ale stejně tak ji můžete zahlédnout v oblečení z běžné konfekce.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Móda
Nejlepší outfity léta 2024 pro milovnice minimalismu: Snadno je napodobíte a ještě ušetříte

Nejlepší outfity léta 2024 pro milovnice minimalismu: Snadno je napodobíte a ještě ušetříte

Móda
Zapomeňte na klasické černé brýle: Letním trendům 2024 vévodí nečekané retro modely

Zapomeňte na klasické černé brýle: Letním trendům 2024 vévodí nečekané retro modely

Móda
Romantický trend fairy core ovládne léto 2024: Přenese vás do dětství, ale nosit ho můžete i do práce

Romantický trend fairy core ovládne léto 2024: Přenese vás do dětství, ale nosit ho můžete i do práce

Móda
Netradiční boty ze 70. a 90. let jsou hitem léta 2024: Budete je milovat, nebo nenávidět?

Netradiční boty ze 70. a 90. let jsou hitem léta 2024: Budete je milovat, nebo nenávidět?