Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

14 momentů, kdy princezna Kate vsadila na oblečení z konfekce

Info ikona
kate

Mysleli jste si, že královský styl je podmíněn tučnou sumou na účtu? Z omylu vás vyvede princezna Kate, která sice s oblibou nosí módní díla britských návrhářů, ale stejně tak ji můžete zahlédnout v oblečení z běžné konfekce.

Módní styl princezny Kate obdivujeme dnes a denně. A v čem tkví jeho kouzlo? Klasickému a elegantnímu oblečení dokáže princezna Kate vdechnout moderní tón s překvapivými detaily. Výsledkem je perfektně padnoucí outfit, ve kterém Kate doslova září. Princezna Kate navíc zbožňuje jednoduché vzory a barvy, údajně má nejraději nebesky modrou. Pokud bychom nahlédli do jejího šatníku, rychle bychom zjistili, že čestné místo v něm zaujímají nejen módní značky jako Erdem, Alexander McQueen nebo Emilia Wickstead, ale také oblečení značek Zara, GAP nebo ASOS.

Princezna Kate svými nositelnými outfity dokazuje, že styl si za peníze doopravdy nekoupíte. Pokud totiž chcete, můžete stylový outfit vykouzlit i z konfekce. Inspiraci, jak nosit tyto kousky, naleznete v naší galerii. A mimochodem, princezna Kate není jedinou členkou královské rodiny, která s oblibou nosí konfekci. Už v minulosti jsme psali o módním stylu španělské královny Letizie, ve kterém hrají prim značky, jako je Mango, Zara nebo Massimo Dutti.

14 momentů, kdy princezna Kate oblékla konfekci
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku