Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Za módou do autokina! Startuje Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Info ikona
Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Dobrá zpráva pro všechny milovníky módy! Mercedes-Benz Prague Fashion Week se v letošním roce představí v novém, a především bezpečném hávu! Od 1. do 3. května se parkoviště u Pražské tržnice promění v pomyslný fashion temple, jehož hlavní dominantou bude autokino!

Módní přehlídka, kterou můžete sledovat z pohodlí vlastního auta? To není sen, ale realita, kterou můžete zažít v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Pražský týden módy si pro své návštěvníky připravil speciální autokino, které se od 1. do 3. května bude nacházet na parkovišti u haly 25 v Pražské tržnici v Holešovicích.

Mohlo by se vám líbit

Právě zde budou v konkrétních časových blocích uváděny jednotlivé přehlídky, které budou v reálném čase promítány dle programu na dvou identických LED obrazovkách. Všichni návštěvníci budou mít poté s drobným časovým posunem možnost sledovat jednotlivé fashion shows na YouTube kanále MBPFW den po dni. „Jsme velmi rádi, že nám zcela premiérový model MBPFW Drive-in Cinema dovolí přiblížit našim návštěvníkům jednotlivé módní přehlídky v reálném čase, a neochudit je tak o autentickou a jedinečnou atmosféru fashion weeku. Umožní jim rovněž bezpečně sledovat jednotlivé módní přehlídky a performance ze svých vozů,“ vysvětluje Lukáš Loskot, CEO MBPFW.

A na jaké přehlídky se v rámci MBPFW můžete těšit? Ve společném bloku budou své kolekce prezentovat čtyři finalisté soutěže pro mladé návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2021, na scénu se vrací duo LAFORMELA, návrhářka Tereza Rosalie Kladošová nebo talentovaný Michael Kováčik. O pozornost si jistě říká i slovenská návrhářka Petra Kubíková, která je nováčkem na scéně MBPFW. Pokud vyrazíte na fashion week hned první den, můžete se těšit na originální prezentaci aktuální tvorby Zoltána Tótha, která se uskuteční v hale 11.

Už teď vám můžeme slíbit, že to nejlepší z pražského fashion weeku objevíte v následujících dnech i na Marianne.cz. 

Mohlo by se vám líbit