Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Zažijte létem prozářený sen

Info ikona
Nové kolekce šperků APART

Myslíte, že si po třicítce už nemůžete dovolit podlehnout romantickým představám? Ale kdepak! Stačí otevřít svou mysl, zasnít se a vstoupit do okouzlujícího světa krásných šperků APART.

Promotion | 24. 08. 2021

APART nedávno světu odhalil kampaň, jejíž hvězdou se stala zpěvačka a herečka Julia Wieniawa. Na snímcích, ze kterých sálá úžasná letní bezstarostnost, představila bestsellery z jedinečných kolekcí Magic Moments, Secret Garden, LaDonna nebo Simple.

Pokud milujete pestrobarevné kombinace zlata či stříbra, kterým dominují překrásné zirkony nebo dokonce diamanty s pronikavě černými acháty, budete naprosto unešená. Navíc motivy motýlků, květin, hvězdiček, kuliček, exotických rostlin nebo hadů jsou prostě neodolatelné! Tak který kousek si získá vaše srdce?

Cítit se lehce a půvabně

Motýli jsou odjakživa symbolem elegance, svobody a něžnosti. Vyrazte do tajemné říše zvířat a ozdobte se šperky, které byly inspirovány právě tímto nádherným stvořením.

Info ikona
Nová kolekce šperků APART

Kouzlo vnitřní svobody

Chcete se stát nejstylovější ženou pod sluncem? Zavěste si do uší nadčasové kruhové náušnice, zvýrazněte svůj sexy dekolt nápaditým náhrdelníkem nebo letní styling oživte originálním řetízkem na nohu.

Tuto sezónu je v kurzu také vrstvení šperků! Nebojte se tedy nosit několik náhrdelníků či náramků najednou – docílíte tak skvělého výsledku.

Info ikona
Nové kolekce šperků APART

Šperky pro všechny milovnice něžné krásy

Nová kampaň APART přináší nekonečnou inspiraci neobyčejných šperků, které vám nesmí v létě chybět, ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv — na pláž, do baru nebo na romantickou procházku podél pobřeží.

Info ikona
Šperky od APART
Nenechte si utéct další výjimečné kousky od značky APART.