Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěžte o vlákninu Psyllium Dr. Popova na 3 měsíce

Potěšte své tělo a udělejte něco dobrého pro své trávení. Na tři z vás čeká balíček vlákniny Psyllium Dr. Popova – a to přímo zásoba na čtvrt roku! Kromě toho budete moct vyzkoušet sušenky a tyčinky s Psylliem Dr. Popova.

Redakce Marianne | 9. 09. 2014


Psyllium Dr. Popova změnilo obal, ale ne kvalitu! Psyllium je unikátní rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků, napomáhá zdravému trávení a pomůže vám s cholesterolem – udržet jeho správnou hladinu. Navíc pokud jíte Psyllium Dr. Popova nalačno, cítíte se po něm sytí, takže pomáhá i při redukčních dietách.

Všechny produkty s Psylliem Dr. Popova najdete na www.drpopov.cz. A pokud u nich chcete nakupovat se stálou slevou, zaregistrujte se do Klubu Dr. Popova (www.drpopov.cz/klub) – ušetříte 10 % z nákupu a čekají vás speciální akce a soutěže. Kromě toho se zlevnila i doprava – je už od 49 korun.

A co musíte pro výhru udělat? Až do 23. 9. soutěžíme o tři balíčky vlákniny Psyllium Dr. Popova. Pokud chcete vyhrát, odpovězte na následující otázku a odpověď na ni pošlete do 23. 9. na e-mail: soutez@marianne.cz. Do předmětu napište heslo „Vláknina“, do textu své jméno a adresu. Vyhrává každá 100., 300. a 500. odpověď. Nápovědu naleznete na www.drpopov.cz.

VÝHERCI:

Jana Fruchtová, Praha

Dušan Svoboda, Plzeň

František Stolej, Ostrava

Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkamia také s podmínkami užívání internetových stránek.