Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Lekce od holek 20+: Selfpromo je důležité

Existuje několik věcí, které byste se mohla od “drzých dvacítek” naučit. Tohle je jedna z nich:

SELFPROMO JE DŮLEŽITÉ!
Přesně tohle mi řekla moje bývalá kolegyně Lenka, která rovněž pracuje jako redaktorka a sem tam na svůj instagramový profil přidává fotky svých článků či rozhovorů. Já jsem vždycky mívala z podobného zviditelňování rozporuplné pocity, na jednu stranu mi to přišlo lehce nabubřelé, na druhou stranu jsem to vlastně skrytě obdivovala. Žijeme totiž v době, kdy se o nás chtějí lidé dozvědět co nejvíc informací  v co nejkratším čase. 

To jistě pochopila i další moje známá, šestadvacetiletá Tereza, která do svých e-mailů vkládá vizitku se svými profily na všech možných i nemožných sociálních sítích (celkem tedy deset odkazů!). Má přehnané sebevědomí, anebo jde s dobou? Možná obojí, každopádně mě společně s Lenkou přivedly na myšlenku, že občas neuškodí pochlubit se i tím, co nám může připadat banální – protože na jiné to může působit ohromně profesionálně a zajímavě. 

A co dál? Věcí, které se můžete od mladých žen naučit, je víc - je to jedno z témat, kterému se věnuje březnová Marianne. Právě na stáncích!