Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Nákupy, které vás budou bavit

Také máte osypky z návštěvy narvaných obchodních center v době před Vánocemi? Vánoční dárky někde sehnat musíte, ale jde to i bez stresů, dokonce i se skleničkou svařeného vína v ruce.

Přinášíme vám tipy na akce, pop-up shopy a zajímavé trhy, kde seženete zajímavé dárky: 

Pop-up ponožek Happy Socks

4.–14. prosince 

V prostoru Radost Shop proběhne speciální pop-up obchod značky Happy Socks. Od 4. do 14. prosince tak můžete nakoupit nejnovější kolekci ponožek, spodního prádla a letošní limitovanou edici, jejímž autorem je rapová legenda Snoop Dogg. A že jsou ponožky jako dárek pod stromeček banální? Ne v případě veselých a barevných modelů Happy Socks. 

Netradiční trh v Domě U Bílého pelikána

6. prosince 

Na dvoře Domu U Bílého pelikána na Maltézském náměstí proběhnou Malostranské adventní trhy s netradičním sortimentem. Seženete tu originální vůně z celého světa, egyptské lampy, talismany, lustry z mědi i stolní lampy, přírodní kosmetiku, šperky, šátky, kašmír, kadidla i kadidelnice, perly či vějíře… A k tomu se můžete občerstvit pečeným čajem a horkou čokoládou. 

www.upelikana.cz

Vánoční pop-up shop Le Petit Delice a Toni&Guy 

15. prosince od 13 do 20 hodin

V prodeji bude nová luxusní edice zlatých šperků Le Petit Delice, které jsme si v redakci oblíbili, vánoční vouchery Toni&Guy, balíčky s vlasovou kosmetikou Label.m za zvýhodněné ceny a k tomu služby vizážistů značky Clarins a vína od Vins Le Bourgin. 

www.facebook.com/lepetitdelice.cz