Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Pozvánka a soutěž o dvě vstupenky na zahajovací koncert Pražského komorního orchestru

Pražský komorní orchestr (PKO) vstupuje do své 63. koncertní sezony, která se nese ve znamení celé řady změn. Orchestr prochází radikální proměnou jak vnitřní organizace a dramaturgie, tak celkové image. Pro sezonu 2014/15, která má přiléhavý název Restart, připravil dvě abonentní řady se sólisty zvučných jmen, komorní koncerty a nově také neotřele pojaté koncerty pro děti.

Těšit se můžete na špičky české hudební scény, jako jsou například houslistka Gabriela Demeterová, violoncellista Jiří Bárta či hornistka Kateřina Javůrková. Zahajovací koncert s díly Mahlera, Beethovena a Mendelssohna-Bartholdyho, který proběhne v úterý 14. října 2014, dá vyniknout mladé hvězdě Deutsche Grammophonu: v Beethovenově Klavírním koncertu č. 1 C dur pod taktovkou Jiřího Štrunce vystoupí japonsko-německá klavíristka Alice Sara Ott.

Soutěžte s námi o dvě vstupenky na zahajovací koncert v podání Alice Sary Ott. Napište nám, ve kterém roce byl založen Pražský komorní orchestr. Své odpovědi posílejte na [email protected]. První z vás, kdo správně odpoví na soutěžní otázku, vyhraje vstupenky na tento jedinečný kulturní zážitek.

Více informací o vstupenkách a přehledný program Pražského komorního orchestru naleznete na www.pko.cz.