Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Slavné a sexy baculky

Trápí vás kila navíc? Nemusí, klidně si dejte k nedělnímu obědu kousek dortu. Přebytečné faldíky (ne)vadí ani některým slavným ženám showbyznysu. A dokonce si je bez nich ani neumíme představit. Vy ano?

Redakce Marianne | 13. 10. 2013

Adele

Je jí teprve 25, ale už toho hodně dokázala. Anglická zpěvačka převzala v roce 2007 cenu BRIT Awards v kategorii Cena kritiků, která se uděluje těm, kteří ještě v té době nevydali album. To jí pak vyšlo v roce 2008 a stalo se nejprodávanějším ve Velké Británii. Její alba se udržela na špici nejdéle v historii a překonala dokonce Madonnu a Rolling Stones. Druhé album 21 vydala v roce 2011, to obsadilo celou řadu prvních míst světových žebříčků – například v USA, Česku, Kanadě, Austrálii a Mexiku. Celkem jich prodala na 20 milionů po celém světě! V roce 2012 porodila své první dítě.

244373-adele

Oprah Winfrey

Táhne jí na šedesát, ale charismatu jí neubývá ani omylem. Známá americká moderátorka a vydavatelka časopisu je mnohonásobnou držitelkou cen Emmy a byla nominována i na Oscara. S kilogramy bojuje celý život – a má to jako na houpačce. Ovšem i s faldíky vypadá velmi sexy. Ale především je královna talk show a taky nejbohatší černoška na světě. Její majetek je odhadován na 240 milionů dolarů, které si ale tvrdě vydřela. Klobouk dolů.

Oprah_Winfrey

Kirstie Alley

Určitě si ji pamatujete z filmu Kdopak to mluví, kde hrála po boku Johna Travolty, nebo ze seriálu Cheers. Americká herečka je držitelkou dvou cen Emmy a jednoho Zlatého glóbu. V poslední době se ale ze všeho nejvíc propírá její váha. Ona sama si ze své tloušťky dělá spíše legraci, přesto se pokusila se svým metrákem něco udělat. Neváží sice ani teď 60 kg, ale 100 kg už nemá ani omylem. A stejně jí to sluší, ne?

kirstie-alley-768

Queen Latifah

Tuhle temperamentní zpěvačku a herečku jste mohli vidět například ve filmu Poslední prázdniny, kde si zahrála po boku Gérarda Depardieua. Film se natáčel v Karlových Varech v hotelu Pupp. Za svůj talent a tvrdou práci byla nominována mimo jiné na Zlatý glóbus nebo cenu Grammy, kterou v roce 1994 získala. V roce 2003 byla nominována na Oscara a na cenu BAFTA za vedlejší herecký výkon v muzikálu Chicago.

queen_latifah_slide_282909_2149433_original

Jennifer Coolidge

Její komediální talent jste jistě zaznamenali ve filmu Prci, prci, prcičky, kde hrála matku hlavního představitele Stiflera, nebo vedle Reese Witherspoon ve filmu Pravá blondýna. Patří mezi nejvšestrannější americké herečky a ‚vlastní‘ dokonce i titul bakaláře z umělecké školy Emmerson College. Musíte uznat, že ve svých 52 letech nevypadá špatně…

jennifercoolidgeboones0sh7

Denise Bidot

Modelka XL velikostí je nádherná, i když nemá míry 90-60-90. Její kořeny jsou v Latinské Americe, konkrétně v Portoriku. ‚Kariéru‘ modelky odstartovala poměrně pozdě, až ve svých dvaceti letech. Jak říká, nikdy netoužila po tom, aby se stala modelkou, ale herečkou. Pak ale dostala nabídku, kterou neodmítla. Dnes chce hlavně inspirovat ostatní ženy k tomu, aby měly rády svoje tělo bez ohledu na velikost oblečení. I Denise pochopila, že krása je v něčem jiném.

denise-ivory-front

Nezkusíte to taky?

Související články

Psychologie
Učitelka Pavlína Ledvayová o moderní výchově v mateřské škole: Podporujte emocionální vývoj a spolupracujte s rodiči

Učitelka Pavlína Ledvayová o moderní výchově v mateřské škole: Podporujte emocionální vývoj a spolupracujte s rodiči

Byt
Úžasná proměna malého bytu: Architekti odhalili skrytý potenciál a přidali úchvatné mezipatro

Úžasná proměna malého bytu: Architekti odhalili skrytý potenciál a přidali úchvatné mezipatro

Zahrada
Vypěstujte si malinoostružinu a vychutnejte si lahodné spojení dvou druhů ovoce

Vypěstujte si malinoostružinu a vychutnejte si lahodné spojení dvou druhů ovoce

Tradice
Sádroví trpaslíci: Buď je milujete, nebo nenávidíte. Dřív ovšem byli uměním

Sádroví trpaslíci: Buď je milujete, nebo nenávidíte. Dřív ovšem byli uměním