Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Velký červnový horoskop: Býci se musí zaměřit na své pocity, Panny dostanou zajímavou nabídku

Červen je měsícem letního slunovratu. Obecně červen umí vnést do života trochu lehkosti a to i tam, kde byl smutek, spousta úsilí a nepříjemných pocitů. Pátého června vstupuje Venuše do Lva, šestadvacátého června zase Merkur vstupuje do Raka. Jaký bude červen pro jednotlivá znamení?

Klára Novotná | 31. 05. 2023

Beran

Červen pro vás může být začátkem dlouhého čekání na něco, co vám v životě může hodně pomoci. Týká se to vás a vašeho života. Pozor na vztahy, ty krátkodobé vám nemusí prospívat. Intimita rovná se do určité míry i zranitelnost, takže je dobré mít se na pozoru, před kým ji odhalíte.

Býk

Máte své cíle a to je dobře. Musíte však v červnu hodně pracovat, jedině tak jich dosáhnete. Objeví se překážky, problémy, ale není to nic, co se nedá vyřešit. Vůči svým vztahům buďte opatrnější, minimálně na začátku měsíce. Nikdy nevíte, koho potkáte a věřit můžete jen rodině a svým nejbližším.

Blíženci

Je pro ně o hledání inspirace a krásy, kterou chtějí potkávat v každodenním životě. Dostane se jim impulsu, že by se měli zaměřit víc na sebe a především na své pocity. Červen vás může motivovat k různým rozhodnutím a posílením vlastních hodnot. Očekávejte od lidí to, co vám skutečně mohou dát.

Rak

V červnu zažijete pocit radosti a naplnění. Cítíte podporu druhých a vnímáte, že v životě máte spoustu hmotných i nehmotných věcí. Možná cítíte maličko nerovnováhu a je důležité se zaměřit na sebe a na to, jak se můžete pohnout kupředu. Možná to bude vyžadovat pár změn, ale budou to změny k lepšímu.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Zjistěte, v čem je vaše dítě výjimečné. Býci jsou nezastavitelní, Lvi vás rozesmějí

Dle astrologie má každé dítě určitou přednost, která náleží k jeho znamení zvěrokruhu. Zjistěte, v čem vyniká vaše dítě. Bude to pracovitost, cílevědomost, empatie nebo jiná vlastnost? Jaký potenciál se v něm ukrývá?
marianne.cz

Lev

Lvi by se v červnu měli zaměřit na péči o sebe, o své zdraví - ať už mentální nebo fyzické. Kreativita je vám vlastní, proto ji klidně rozvíjejte a využijte k posílení sebelásky. Nesmíte to však přehánět, stále jsou okolo vás lidé, kteří se nechtějí nonstop bavit o vás a vašich pocitech. Zkuste zapracovat na naslouchání. Vyplatí se vám to.

Panna

Panny může v červnu potkat pracovní nabídka, která bude vyžadovat vaše vysoké pracovní nasazení. Momentálně za vámi může být rušnější období, které jste si užili. Hodil by se krátký odpočinek a relaxace, která vás přivede zpět k chuti do práce a také pomůže vyzenovat vaše tělo i mysl.

Váhy

Červen je výzva pro vaší sociální stránku života. Komunikujte více s lidmi, choďte na večírky, akce, setkávejte se s přáteli a nevyhýbejte se ani spontánním setkáním, jsou totiž ta nejlepší, která můžete zažít. Zapojte se znovu do života, který vám mohl poslední měsíce lehce utíkat.

Štír

Poslední měsíce byly hektické a nyní může přicházet ta hezčí část. Lidé bez partnera mohou potkat někoho, kdo jim vyplní volný čas. V práci to začne být těžší, zvyšuje se zátěž a jsou na vás kladeny vyšší nároky. Když je zvládnete, dostane se vám uznání, po kterém prahnete. Nebojte se říct si o povýšení nebo příplatek. Zasloužíte si ho.

Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: Poznáte interiéry z kultovních seriálů?

Večer co večer nakukujeme do domácností v našich oblíbených seriálech, mnohdy se jejich vybavením dokonce inspirujeme. Poznáte, který obývací pokoj patří ke kterému seriálu?
marianne.cz

Střelec

Střelcům se v životě objeví nové pracovní možnosti, které je nadchnou. Raději si však pečlivě promyslete, jestli je to pro vás správná cesta. V životě dostanete velký příliv energie a nadšení, které vás bude provázet takřka celým měsícem. Dobré vztahy jsou pro vás klíčem, proto posilujte své vztahy.

Kozoroh

Kariéru provázejí vzestupy a pády, což není pro Kozoroha nic nového. V červnu se budete držet spíše na vzestupu. O zdraví pečujte tak, jako v každém měsíci, je důležité se o sebe starat. Vztahy mohou být lehce narušené, ale není to nic, co neumíte vyřešit. Možná to bude chtít jen kompromis.

Vodnář

V práci to teď nebude nic moc, zejména pak v první polovině měsíce. Promyslete si dobře, jak se v dané situaci zachovat, protože to může být klíčové při rozhodování. Mohou vás trápit úzkosti se kterými se spojuje bolest hlavy. V případě potřeby můžete vyhledat odbornou pomoc. 

Ryby

Ryby si musí dávat pozor na to, co říkají v práci. Někdy vaše upřímnost může být na škodu a neodhadnout situaci, kdy můžete žertovat a kdy ne, je těžká. Těšíte se pevnému zdraví a to je dobré také udržet. Zaměřte se na své vztahy, protože i ty je třeba opečovávat a starat se o ně.

text: Zuzana Žáková

Zdroj článku

Související články

Dobrý nápad
Recept na snadný třešňový džem: Bude vám připomínat léto po celý rok

Recept na snadný třešňový džem: Bude vám připomínat léto po celý rok

Krása
Propadněte kouzlu tichého luxusu i v barvách na vlasy: Tento odstín, který sluší všem tónům pleti, z vás udělá bohyni

Propadněte kouzlu tichého luxusu i v barvách na vlasy: Tento odstín, který sluší všem tónům pleti, z vás udělá bohyni

Móda
Těšíme se, v čem Anna Geislerová letos na KVIFF zazáří. Podívejte se na její nejlepší modely z červeného koberce

Těšíme se, v čem Anna Geislerová letos na KVIFF zazáří. Podívejte se na její nejlepší modely z červeného koberce

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit