Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

6 filmů, na které můžete v brzké době zajít do kina

Před letními tropickými teplotami se můžete jít samozřejmě zchladit na koupaliště nebo k rybníku, ale máme ještě jeden tip - kino. I v letních měsících se v kinech chystají premiéry několika filmů, které rozhodně stojí za zhlédnutí. My jsme jich pro vás vybrali následujících šest.

Eliška Vrbová | 2. 06. 2018

Debbie a její parťačky (Ocean's 8), 7. června

Už příští týden bude mít premiéru snímek obsazený hvězdnými jmény, jako je Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter nebo RihannaDebbie a její parťačky volně navazuje na sérii Dannyho parťáci, děj se tedy točí okolo loupeže a ne jen tak ledajaké. Jde o loupež na plese Met Gala v Metropolitním muzeu v New Yorku, proto se ve filmu objeví i Kendall a Kylie Jenner, Kim Kardashian, Anna Wintour a mnoho dalších hvězd ze světa módy.


Máš ji! (Tag), 14. června

Při natáčení této komedie si představitel hlavního hrdiny Jeremy Renner roztříštil pravý loket a zlomil levé zápěstí. S ortézami se proto objevil i vloni na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Ve snímku Máš ji! pětice kamarádů totiž už od první třídy hraje hru na babu, ve které neplatí žádná omezení. Na jednu stranu extrémně bizarní, na druhou neuvěřitelně pravdivý příběh přichází do českých kin za dva týdny.


Já, Simon (Love, Simon), 14. června

Romantická komedie podle knižní předlohy Probuzení Simona Spiera autorky Becky Albertalli přináší příběh šestnáctiletého Simona, pro kterého není jednoduché si přiznat, že je gay. Říct to svému okolí nepřichází v úvahu, a tak alespoň po e-mailech flirtuje s neznámým spolužákem. Všechno se zkomplikuje, když se v příběhu objeví další spolužák, a navíc ještě dívka.


Jurský svět: Zánik říše (Jurassic World: Fallen Kingdom), 21. června

Druhý díl ze série úspěšného Jurského světa z roku 2015 navazujícího na ještě úspěšnější Jurský park přichází do kin předposlední týden v červnu. Pokud máte ráda akční sci-fi filmy nebo Chrise Pratta, nebo dokonce obojí, vyrazte do kina právě na tento snímek s podtitulem Zánik říše. Dinosaurům totiž už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí!


Než přišla bouře (Adrift), 5. července

Shailene Woodley a Sam Clafin se v hlavních rolích představí ve snímku podle skutečného příběhu, kde jde opravdu o přežití. Dobrodružný fim s romantickou zápletkou uvidíte v českých kinech od 5. července.


Mamma Mia: Here We Go Again!, 19. července

Všemi očekávané pokračování muzikálu Mamma Mia! se starými (Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård), ale i novými tvářemi (Cher, Lily James) vás okamžitě vtáhne do letní atmosféry a také do šedesátých let. Děj druhého dílu se totiž zčásti odehrává ještě před dílem prvním. My už se nemůžeme dočkat!

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst srpnovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst srpnovou Marianne

Zábava
Kvíz: Královna Camilla slaví 77. narozeniny. Zjistěte, co víte o jejím vztahu s Karlem III.

Kvíz: Královna Camilla slaví 77. narozeniny. Zjistěte, co víte o jejím vztahu s Karlem III.

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české pohádky? Otestujte své znalosti a získejte plný počet bodů

Kvíz: Jak dobře znáte české pohádky? Otestujte své znalosti a získejte plný počet bodů

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu