Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Film Bohemian Rhapsody měl premiéru v New Yorku. Které rockové hvězdy nesměly chybět?

Na nový snímek Bohemian Rhapsody si do českých kin můžete zajít právě teď. Kdo z rockových hvězd a herců si nenechal ujít premiéru v New Yorku?

Eliška Vrbová | 4. 11. 2018

Ve čtvrtek přišel do českých kin dlouho očekávaný film Bohemian Rhapsody mapující osudy Freddieho Mercuryho a legendární skupiny Queen. Samotné uskutečnění natáčení a vytvoření celého filmu trvalo dlouhá léta s několikerými obměnami herců i režisérů. Nakonec titulní roli Freddieho Mercuryho ztvárnil Rami Malek, který si do té doby zahrál například ve filmech Twilight sága: Rozbřesk, Noc v muzeu 2: Tajemství hrobky či Need for Speed

Vzhledem k neuvěřitelně pozitivním hodnocením v podobě 94 procent na serveru ČSFD.cz a 8,4 hvězd z deseti na serveru imdb.com se obsazení Rami Maleka do role jednoho z největších hlasů všech dob zřejmě vyplatilo. Přitom se původně uvažovalo o tom, že by Freddieho Mercuryho měl hrát Sacha Baron Cohen známý například z role Borata, nebo dokonce Daniel Radcliffe, kterého spoustu lidí stále nedokáže vnímat jinak než Harryho Pottera.

Premiéru v New Yorku si Bohemian Rhapsody odbyla už v úterý a na tentokrát fialovém koberci samozřejmě nesměly chybět žijící rockové legendy. Přišli členové kapely Queen Roger Taylor a Brian May, zpěvák Adam Lambert, který s Queeny zpívá v současné době, Marky Ramone z kapely The Ramones a samozřejmě herečtí představitelé členů kapely Queen z uváděného snímku.

V galerii si můžete prohlédnout, jak členové britské kapely Queen a další rockové hvězdy vypadají nyní. A máme pro vás malou hádanku. Víte, který z herců si jako malý zahrál postavu Tima v Jurském parku?

Kdo přišel na premiéru Bohemian Rhapsody v New Yorku?