Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Fórum s odborníkem: Jak pečovat v létě o pleť?

Léto je nejkrásnější část roku: doba dovolených, koupání a slunce. Ale právě letní počasí dává pleti pořádně zabrat. Především v létě naši pokožku namáhají sluneční paprsky, nečistoty z ovzduší, chlor, sůl a pot. Víte, jak si léto užít tak, aby vaše pokožka moc netrpěla? Případně jak škody minimalizovat?

Redakce Marianne | 1. 08. 2014


Opalování přidává vrásky, víte, jak tomu zabránit? Jak se vyvarovat vzniku maligního melanomu z důvodu nadměrného opalování? Co všechno v létě pleti škodí a jak chyby napravit? Jak naopak letní prázdniny využít ke svému zkrášlení? Jaké zákroky vám odborník v létě doporučí a jaké by vám  naopak měl rozmluvit? Zeptat se ale samozřejmě můžete na cokoli, co souvisí s dermatologií - například na to, jak zatočit s červenými žilkami v obličeji, hlubokými vráskami nebo jaké jsou nejnovější trendy v estetické dermatologii.

Na vaše otázky bude odpovídat lékařka estetické dermatologie MUDr. Zuzana Kulíková z pražské kliniky LaserPlastic, která se už deset let stará o krásu a zdravou pleť svých klientů. Ví, jaké lasery správně používat, co funguje a co ne. Sama na vlastní kůži zkouší to, co potom doporučuje i ostatním.  Ptejte se jí v našem diskusním fóru na vše, co se týká estetické dermatologie!  Více na www.laserplastic.cz