Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na leden: Váhy čeká pracovní výzva, Štíři musí pečovat o své zdraví

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Pokud jste plánovala dát si do pořádku partnerský vztah, raději to odložte a zaměřte se spíš na pracovní záležitosti. Podaří se vám dosáhnout všeho, čeho potřebujete. Co se týče nových vztahů, Venuše vám dává nečekané možnosti. Konečně máte vedle sebe člověka, kterého milujete, a navíc jste si jistá, že se dokáže postarat o případnou rodinu.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Jde o zajímavé dny, v nichž Venuše harmonuje jak se Saturnem, tak s Marsem. Pod vlivem spojených nebeských energií dokážete svůj vztah stabilizovat do podoby, po které jste vždycky toužila. Konečně víte, že jdete správnou cestou!

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Jde o týdny, v nichž byste měla sbírat energii a sílu, ale navíc hromadit i dobré nápady. Skvělé budou zvláště ty, které vám prostřednictvím přátel přihrává Merkur. Možná bude potřeba, abyste se k jejich realizaci naučila něco nového, ale to zvládnete.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Rozpory, které mezi vámi a kolegy jsou, sice přetrvávají, ale vy s nimi dokážete bez větších problémů pracovat. Merkura, jenž se pohybuje vaším sektorem profese, využijete k domluvě. Všichni pochopí, že je to lepší než další hádky.

Mohlo by se vám líbit

Konflikty ve vztazích mohou být prospěšné aneb Jak se správně hádat

Hádání je zdravé, pokud víte, jak na něj. My to pro vás zjistili od Markéty Šetinové a Kateřiny Sodomkové z Institutu Moderní láska.
marianne.cz

Býk

21. 4. – 21. 5.

Hned na začátku roku, kdy jste pod vlivem souběžných energií Venuše s Plutem, se v lásce dokážete rozhodnout tak, abyste konečně dostala to, co chcete. Partnera vaše rozhodnost nejdříve překvapí, ale pak mu začne imponovat.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Mezi 3. a 27. lednem, kdy je na vaší straně Venuše z Vodnáře, klidně učiňte v lásce rozhodnutí, která byste jindy považovala za hodně odvážné. Tentokrát vám otevřou srdce člověka, který vám dosud odolával.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Do 20. ledna dokážete bez problémů využít energii Slunce ze svého partnerského sektoru. Když se s její pomocí domluvíte s miláčkem na spolupráci, získáte daleko víc, než si dokážete představit. Můžete se pustit i do společného podnikání!

Lev

23. 7. – 22. 8.

Venuše, která kolem 22. ledna spojuje svou energii se Saturnem, vám dává vytrvalost a sílu, kterou uplatníte zvláště při zkrášlování svého okolí. Když se rozhodnete, že byt povznesete tak, aby zářil, určitě uspějete.

Mohlo by se vám líbit

Jak v dlouhodobém vztahu opět zažehnout jiskru

Udržet si i po letech vztahu zamilovanost je prakticky nemožné. A erotickou touhu? Ještě těžší. Pár možností by tu ovšem bylo.
marianne.cz

Panna

23. 8. – 22. 9.

Zásadní vliv na vás vyvíjí Merkur, který se celý měsíc nachází v oblasti, kde posiluje vaše kontakty s dětmi. S ratolestmi můžete být spokojená. I pololetní vysvědčení se letos obejde bez větších emocí.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Mars, který prochází vaším sektorem dalekých cest, vám dává zajímavé možnosti, které se týkají práce. Kdyby vám ve firmě navrhli, že máte jít dělat revizi na druhý konec světa, berte. Bude to zajímavý, a navíc dobře zaplacený zážitek.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Kdyby vznikla situace, kdy byste musela svému zdravotnímu stavu přizpůsobit pracovní i všechny ostatní povinnosti, neváhejte ani chvíli. Je potřeba, abyste si uvědomila, že zdraví je cenné a zasluhuje péči.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Než se rozhodnete, že se vzdáte koníčka, který vám podle partnerova názoru zbytečně ubírá čas pro něj a rodinu, přemýšlejte, co vám to přinese. Pokud usoudíte, že nic dobrého, můžete ještě svůj názor změnit.

Mohlo by se vám líbit

Když máte v popisu práce mít úsměv na tváři aneb Co to jsou emoční práce

Je to poměrně udivující, ale i v dnešní době existují pozice, ve kterých je vyžadované, abyste byli neustále milí, usměvaví a dobře naladění. A to i když se na to necítíte. Tento fenomén se nazývá emoční práce a týká se například letušek, hostesek či recepčních. Jak to v takových pracích vypadá? A co to dělá s lidskou psychikou? O tom níže.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Zábava
Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Zábava
Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Zábava
Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách

Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách