Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na prosinec: Ryby si musí dát pozor na zdraví, Střelce čeká úspěch

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V prvním prosincovém týdnu, kdy je vám nakloněn Merkur spolu s Venuší, dokážete bez problémů všechno, co si přejete. Skvělá budete zvláště v dosahování cílů, které jste dosud považovala za nemožné. Největší úspěchy však můžete čekat po 20. prosinci. Jupiter se vrátí do Berana a vy znovu začnete věřit ve své štěstí!

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Zatímco na začátku měsíce máte pocit, že jde všechno až moc rychle, během prvního týdne se všechno změní k vašemu prospěchu. Na to, co potřebujete udělat, budete mít dostatek času i chuti. Hvězdy vám navíc garantují skvělé nápady!

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Díky Jupiteru, který do 20. prosince prochází vaším sektorem majetku, máte šanci udělat si v této oblasti pořádek. Splaťte veškeré dluhy nebo je alespoň přeúvěrujte tak, abyste od začátku nového roku mohla volně dýchat.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

I když na vás Jupiter obvykle působí blahodárně, měla byste si jeho vliv hlídat, hlavně co se týče zdraví. Hrozí, že se spolehnete na štěstí, a choroby, které byste měla vyležet, budete přecházet. Nehrajte si se zdravím, které je pro vás statkem nejcennějším!

Mohlo by se vám líbit

Nastartujte svůj imunitní systém

Není vidět, a přesto v našem životě hraje důležitou roli. Imunitní systém je alfou omegou šťastného a zdravého života. Přesto mnozí z nás na péči o imunitu zapomínají, a leckdy ji přehlížejí. Naučte se několik základních kroků, díky kterým imunitní systém podpoříte a uděláte tak radost svému tělu.
marianne.cz

Beran

21. 3. – 20. 4.

I tak pragmatická dáma, jakou nepochybně jste, dokáže prožívat advent duchovně. Lidem, kteří to potřebují, pomoc nejen nabídnete, ale uděláte pro ně daleko víc, než se odvážili přát. Odměna přijde koncem měsíce a bude stát za to!

Býk

21. 4. – 21. 5.

Do 20. prosince, kdy je na vaší straně Jupiter ze sektoru přátel, organizujte akce, na nichž uvidíte staré přátele a seznámíte se s novými lidmi. Na dobročinných bazarech nakupujte dárky, které sice nebudou drahé, ale budou mít vtip.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Kolem 2. prosince, kdy jste pod vlivem náročného vztahu mezi Merkurem a Neptunem, rozumně važte všechno, co uslyšíte. To, že se vám někdo zapřísahá, že informace, které vám dává, jsou pravdivé, ještě neznamená, že to tak opravdu je.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Ve druhé a třetí prosincové dekádě, kdy budete pod vlivem Merkura, Venuše a posléze i Slunce ve svém partnerském sektoru, se zamyslete nad miláčkem. Kdybyste dokázala projevit větší pochopení pro jeho sny, bylo by to mezi vámi rázem lepší.

Mohlo by se vám líbit

31 otázek, které prověří váš vztah

Nalijte si čistého vína a upřímně zodpovězte jednatřicet otázek, které vám naznačí, zda žijete po boku dokonalého partnera.
marianne.cz

Lev

23. 7. – 22. 8.

Pokud si chcete a potřebujete udělat pořádek v lásce, musíte to zvládnout během prvního prosincového týdne. Pak budete mít tolik práce a starostí, že na to přes veškerou dobrou vůli nebudete mít čas.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Do 21. prosince, kdy Slunce prochází Střelcem, se věnujte práci. Máte šanci získat uznání a s tím spojený vyšší plat. Vánoce nebudou sice připravené tak dokonale, jak jste z jiných let zvyklá, ale s tím si hlavu nelamte.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Od 11. prosince do konce roku jste pod vlivem Merkura a Venuše ze sektoru rodiny. Právě proto byste měla pozorně sledovat všechno, co se mezi vašimi blízkými děje. A když usoudíte, že je to potřeba, bez obav zasáhněte do běhu událostí!

Štír

24. 10. – 22. 11.

Je potřeba, abyste od začátku měsíce využila poslední dny, kdy Jupiter prochází vaším sektorem lásky a romantiky. Pokud máte s partnerem potíže, je šance, abyste se s ním domluvila a uvedla všechno do pořádku.

Mohlo by se vám líbit

Jak na harmonický vztah? Poznejte svůj jazyk lásky a naučte se trpělivosti

Pohodový a láskyplný vztah rozhodně nevznikne sám od sebe. Prvních pár měsíců v páru sice panuje větší míra přízně, vzrušení i porozumění, nicméně tohle všechno se postupem času může začít vytrácet. Jak mít i po letech harmonický vztah?
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Zábava
Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech