Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na říjen: Střelci se potkají s lhářem, Býky čeká turbulentní období v práci

Info ikona
Horoskop

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Základní pozitivní vliv na vás má Venuše, která ve vašem znamení pobývá až do 23. října. Když navíc vezmete v úvahu vliv Merkura, který se sem vrací mezi 11. a 29. říjnem, dojde vám, že je opravdu jen málo věcí, které by se vám nepodařily tak, jak si přejete. Využijte dny, kdy máte šanci na štěstí!

Štír

24. 10. – 22. 11.

Sluneční zatmění, které ve vašem znamení 25. října probíhá, vás nutí, abyste se na svůj dosavadní život podívala jinak než dosud. Pokud usoudíte, že je v něm něco, čeho byste se ráda zbavila, udělejte to. Zcela jistě se to podaří.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Jde o týdny, které jsou kupodivu vyrovnané a bez většího rizika. Pozor si musíte dávat jen kolem 12. října. Náročný vztah mezi Marsem a Neptunem vám do cesty pošle lidi, kteří budou lhát a ani se u toho nezačervenají.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

To, že stojíte o vztahovou stabilitu, je naprosto normální. Nesmíte ji však dávat najevo způsobem, který by ostatní mohli vnímat jako nucení k něčemu, do čeho se jim nechce. Když budete mírnější, bude to lepší.

Mohlo by se vám líbit

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Saturn, který se ve vašem znamení 23. října obrací do přímého chodu, na vás působí blahodárně. Zpozdí to, co by vám mohlo v životě překážet, a naopak dá vítr do plachet aktivitám, které by vám mohly pomoci.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Do 23. října si naordinujte zasloužený odpočinek. Když se pak Slunce spolu s Venuší přesune do Štíra, můžete začít promýšlet dlouhodobé životní plány. K vymýšlení přizvěte partnera, ale sama si ponechte rozhodující slovo!

Beran

21. 3. – 20. 4.

Merkur, který se 11. října opět vrací do vašeho partnerského sektoru, aktivuje vašeho miláčka. Na světlo znovu vytáhne nápad, který se vám nelíbil a který jste odmítla. Teď nasadí prosebný obličej a doufá, že změníte názor.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Pomalý a silný Saturn, který se pohybuje vaším sektorem profese, vás vyvede z míry. V práci s vámi počítají na vyšší funkci, ale hned vám řeknou, že je doba zlá a větší peníze z toho nebudou.

Mohlo by se vám líbit

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Do 26. října musíte využít příznivé kombinace Marse ve svém znamení a Jupitera z Berana. S jeho pomocí dokážete navázat přátelské vztahy, které vás pozitivně ovlivní i po pracovní stránce. Važte si jich!

Rak

22. 6. – 22. 7.

Jde o měsíc, kdy máte pocit, že jste to s plněním požadavků dětí skoro až přehnala. Když si spočítáte všechno, co po vás chtějí, zjistíte, že se to zvládnout nedá. Naštěstí máte ratolesti rozumné, které si to nechají vysvětlit.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Když usoudíte, že partner činí rozhodnutí, která jsou riskantní a oba vás ohrožují, musíte mu to říct jasně a bez obalu. Díky své vrozené noblese však zvolíte výrazové prostředky, jimiž ho přesvědčíte, že máte pravdu.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Především je potřeba, abyste využila energii velmi silného Merkura, který se ve vašem znamení 2. října obrací do přímého chodu. S jeho pomocí dokážete zejména na úřadech vyřídit i to, co by nikdo jiný nedokázal.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku