Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na týden od 5. do 11. června: Berani mohou prožít divoký románek

Červen přináší různé výzvy a nové příležitosti. Podle červnového horoskopu se může tento týden pro některé páry stát nudným, ale některé zase čeká nová jiskra. Finanční horoskop varuje před ukvapenými investicemi, zatímco kariérní horoskop slibuje postup. Vaše zdraví si bude vyžadovat vaši pozornost a péči. Co čeká tento týden vaše znamení?

Barbora Wittová | 5. 06. 2023
Mohlo by se vám líbit

Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?
marianne.cz

Beran

Lidé narození ve znamení Berana se tento týden dočkají smíšených pocitů. Pro páry to bude pravděpodobně nudný měsíc. Manželé spolu budou v tomto měsíci trávit více času, ale mohou se objevit i různá nedorozumění. Musíte se vypořádat s hádkami a konflikty. Svobodní jedinci mají šanci potkat svou spřízněnou duši. Letní láska se tento týden může změnit na pořádně divokou. Co se týče financí, tento týden nebude pro Berany příliš příznivý. Je třeba se vyhnout jakýmkoli změnám nebo novým investicím, aby si udrželi finanční stabilitu. Kariérní horoskop Beranům předpovídá postup v kariéře, nesmí však dělat ukvapená rozhodnutí. Co se týče zdraví, Berani by měli být v dobré kondici. Mohou však čelit sezónní chřipce.

Býk

První polovina června může být náročná kvůli vzájemným neshodám s partnerem. Finanční horoskop varuje Býky před většími investicemi a doporučuje opatrnost, protože i malá chyba ve výpočtu může způsobit velkou ztrátu. V kariéře nečeká Býky nic závratného. Během tohoto týdne by se měli držet své rutinní práce a v obtížných situacích raději mlčet a vyhnout se stresu. Býci se mohou  potýkat s chronickými problémy, které je třeba okamžitě řešit. Měli by také cvičit jógu nebo meditovat, aby předcházeli stresu a úzkostem.Odložte důležitá rozhodnutí ohledně vztahů nebo letní dovolené na další týdny.

Blíženci

Milostný horoskop naznačuje, že vztahy Blíženců budou plné jiskry. Na vzrušení a radost ve svém milostném životě si však budete muset počkat až do druhé poloviny měsíce. Tento týden buďte opatrní na vrtkavost a ne zanedbávejte vaše stávající vztahy.Finanční horoskop ukazuje, že tento týden bude pro Blížence dobrým, protože vás čeká mimořádný příjem peněz. Vaše podnikání bude mít dobrou návratnost investic. Kariérní horoskop ukazuje, že budete čelit překážkám ve vašem profesním životě, které vám mohou způsobit stres. Také se mohou objevit problémy při realizaci vašich nápadů kvůli nedostatečné komunikaci na pracovišti. Můžete uvažovat o změně zaměstnání, ale musíte být opatrní při tak velkém rozhodnutí. Co se týče zdraví, v tomto týdnu budete mít skvělé zdraví bez významných problémů.

Rak

V první polovině měsíce budou mít Raci skvělý milostný život. V červnu by Rakům mělo narůst bohatství, ale tento týden mohou Venuše ve Lvu a retrográdní Pluto v Kozorohu ovlivnit vaše finance a vztah k moci. Tento týden by Raci také měli zvážit nové projekty, jelikož mají velkou možnost růstu ve svém profesním životě. Navážou také dobré vztahy se svými kolegy a nadřízenými, což jim pomůže při kariérním rozvoji. Pokud uvažují o změně zaměstnání, je nejvhodnější začít hledat právě tento týden. V červnu se Raci nebudou potýkat s žádnými chronickými zdravotními problémy, ale mohou se vyskytnout problémy spojené s úzkostí, kterým lze předejít prostřednictvím meditace. Důležité je také udržovat své tělo v kondici pomocí cvičení.

Lev

V manželském svazku si budete užívat společný čas a zároveň je červen skvělým časem, abyste poznali svého partnera. Venuše ve vašem znamení způsobuje rozkvět lásky a romantiky. Finanční horoskop předpovídá, že budete mít skvělé výsledky v oblasti financí. Rizika, která jste podstoupili, se konečně vyplatily. Je také vhodný čas pro rozšíření své klientely a získání více příjmů. Nejspíš však budete mít problémy s vedením kvůli názorovým rozdílům. Musíte však pokračovat vpřed navzdory překážkám a dosáhnout dobrých výsledků. Měli byste také budovat dobré vztahy s kolegy, abyste dosáhli svých cílů. Vaše zdraví by mělo být tento týden dobré. Mohou se objevit drobné problémy, které však lze rychle vyléčit. Důležité je pravidelně cvičit a dodržovat zdravou stravu pro udržení dlouhodobého dobrého zdraví.

Panny

Horoskop lásky předpovídá zlepšení ve vašem partnerském životě. Venuše ve Lvu a retrográdní Pluto v Kozorohu mohou mít vliv na vaše osobní vztahy.Citové propojení s vaším partnerem se zlepší a nezadaní lidé budou trávit více času s potenciálními partnery. Finanční horoskop slibuje vyšší zisky. Investice a rizikové podnikání, které jste podnikli v minulosti, vám konečně přinesou kýžené výsledky. Pokud však o sobě začnete pochybovat, můžete čelit problémům ve své kariéře. Problémy se zvětší, pokud budete mít komplikované vztahy s kolegy a nadřízenými. Musíte mít důvěru sami v sebe a udržovat srdečné vztahy s kolegy, abyste dosáhli co největšího úspěchu. Váš zdravotní horoskop předpovídá, že tento týden vás nebude nic trápit. Vaše chronické a jiné zdravotní problémy odezní, což vám umožní realizovat všechny své plány na venkovní aktivity a dobrodružství, které jste měli v plánu.

Mohlo by se vám líbit

Vyberte si svatební šaty na základě svého znamení zvěrokruhu

U svatebních šatů je tolik věcí, o nichž se musíte rozhodnout - odstín barvy, střih, zdobení, celkový styl,... Naštěstí se můžete řídit ještě podle něčeho jiného, než je váš vkus a intuice, a sice podle znamení, v němž jste se narodila.
marianne.cz

Váhy

Venuše ve Lvu a vyrovnávání s Jupiterem mohou vést k sobectví a nespokojenosti s ostatními. Proto raději odkložte důležitá rozhodnutí ohledně vztahů nebo finančních investic na další týden. Pokud jste svobodní, můžete potkat svého potenciálního partnera i ve zcela nečekaných situacích. Předtím než podstoupíte riskantní investici, je třeba si to dvakrát promyslet. Váš kariérní horoskop naopak naznačuje, že v tomto týdnu budete mít vynikající období. Dokončíte projekty s pomocí svých kolegů a můžete očekávat i povýšení a lákavé nabídky v práci. Nezapomínejte však na tvrdou práci a držte se svých snů, které vám pomohou vyniknout ve vaší profesní dráze. Horoskop zdraví vám slibuje vynikající zdravotní stav, kdy nebudete mít žádné chronické problémy. Nezapomínejte však pravidelně cvičit a zdravě se stravovat, abyste si udrželi fyzickou kondici. Meditace a jóga vám také pomohou zůstat bez stresu.

Štír

Čeká vás život plný luxusu a pohádkových událostí. Milostný horoskop přináší tento týden větší romantiku pro páry. Svobodní jedinci dostanou příležitosti poznat své životní partnery a měli by těchto příležitostí využít.  Dbejte na kontrolu svých financí a kontrolujte svůj vztah k moci. Očekávejte nečekané výdaje, které mohou zatížit i vaše investice.  Lidé působící v kreativních oborech budou vynikat a finančně se jim bude velmi dařit. Vaše tvrdá práce vám pomůže dokončit projekty včas a stát se tím nejlepším zaměstnancem. Co se týče zdraví, budete čelit několika obtížím způsobeným nepříznivými planetárními vlivy. Budete se cítit unavení, úzkostliví a pod tlakem, což může ovlivnit vaše celkové zdraví. Vyhýbejte se proto situacím, které vás přivádějí do úzkosti nebo stresu, a pravidelně provádějte meditaci nebo jógu.

Střelec

Abyste se vyhnuli nečekaným problémům s partnerem, je vhodné naplánovat si společně dovolenou. Buďte obezřetní při sdílení osobních informací a důležitých dat. Svobodní jedinci se mohou setkat se svými přízněnými dušemi, které jim přinesou životní štěstí. Budete se potýkat s problémy v oblasti financí, jelikož vaše investice nebudou výnosné. Každou investici teď dobře zvažte, jelikož planetární vlivy v tomto měsíci nehrají ve váš prospěch. Musíte být opatrní a pečlivě spravovat své finance, abyste nepřišli o své peníze. Co se týče kariéry, budete se cítit zoufalí kvůli svému výkonu. Nejspíš také budete čelit problémům se spolupracovníky a nadřízenými. Tyto problémy můžete překonat hledáním vhodných řešení s klidnou myslí, což vám pomůže udržovat harmonické vztahy se svými kolegy. Pokud uvažujete o změně práce, měli byste to zvážit velmi pečlivě. Avšak co se týče zdraví, čeká vás skvělý týden bez problémů. Mohou se sice objevit drobné zdravotní problémy, ale nic, co by nešlo vyřešit vhodnými léky.

Kozoroh

Konečně se vám podaří dosáhnout vašich cílů nebo začnete vidět známky úspěchu. Zaměřte se na kontrolu svých financí a buďte obezřetní ve vztazích s ostatními, protože se můžou vyskytnout určité neshody. Postupem času však tyto problémy překonáte a váš vztah jen posílí. Svobodní Kozorohové mají mnoho možností při hledání vhodného partnera. I když budete vynakládat více práce a úsilí, nezaručí vám to úspěch. Počkejte s plány týkající se nových podniků, protože byste se mohli setkat s právními a finančními problémy. Ve své profesní dráze však můžete zažít profesní růst. Pozice planet vám pomůže dokončit projekty včas s podporou vašich kolegů a nadřízených. Díky tvrdé práci a odhodlání se dočkáte povýšení a ocenění. V tomto týdnu se budete mít po zdravotní stránce dobře díky příznivému postavení planet. Nebudete mít žádné vážné chronické nebo duševní problémy.

Vodnář

V tomto týdnu se budete potýkat s překážkami způsobenými špatným postavením planet.Retrográdní Venuše ve Vodnáři a Pluto v Kozorohu mohou způsobit problémy s důvěrou. V oblasti lásky vás čeká jízda na horské dráze. Když budete řešit důležité věci s partnerem, postupujte s opatrností. Finanční horoskop není příliš příznivý, jelikož vás čekají neočekávané výdaje a vaše investice nebudou stačit na jejich pokrytí. Co se týče kariéry, pokračujte ve své práci, i když teď nevidíte žádné ocenění nebo šanci na povýšení. Negativní vliv planet je silný, a pokud budete riskovat, ovlivní to váš kariérní růst. Co se týče zdraví, horoskop radí být ostražitý a konzultovat i drobné nepříjemnosti raději s lékařem. Tak se vyhnete větším problémům v budoucnosti. Pokud nebudete pravidelně cvičit a budete jíst nezdravě, budete se v červnu potýkat s různými zdravotními problémy.

Ryby

Horoskop lásky tento týden slibuje postupné zlepšování ve vztahu, ale buďte opatrní ve vztazích s ostatními. Pokud se objeví nějaký problém, můžou vám s ním pomoct i ostatní, ale většinou se budete muset o ně postarat sami. Svobodní jedinci získají pomoc z vnější při hledání ideálního partnera. Finanční horoskop pro tento týden nepřináší dobré zprávy, jelikož se můžete se potýkat s nečekanými výdaji, které naruší vaše úspory. Bylo by proto vhodné zastavit plány na nové podnikání a investice. Ani kariérní horoskop není příliš příznivý, jelikož budete čelit problémům, které by mohly bránit vašemu profesnímu růstu. Nejspíš vás čekají i spory na pracovišti. Zůstaňte upřímní, pokračujte ve své práci a brzy začnete sklízet výsledky. Co se týče zdraví, nic vám nebude bránit užívat si vaše oblíbené venkovní aktivity. Vaše duševní zdraví bude také v dobré kondici.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Zábava
Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech