Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Horoskop na září: Váhy musí zapomenout na minulost a Býky čeká láska

Info ikona
Horoskop

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Panna

23. 8. – 22. 9.

Můžete si vybrat, zda se věnovat práci na rozšíření a stabilizaci svého majetku, nebo upevnění svého partnerského vztahu. Dařit se vám bude v obojím. Pozor si dejte jen na vliv Marse z Blíženců. Pod jeho vlivem máte sklon nutit svému okolí to, co je sice objektivně dobré, ale o co nikdo nestojí.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Zásadním dnem je pro vás novoluní, které se ve vašem znamení odehraje 25. září. Využijte šance na rozloučení s tím, co bylo a na co nejste příliš pyšná. Zapomeňte na minulost a vykročte na další, příznivější cestu.

Štír

24. 10. – 22. 11.

To, že máte kamaráda, kterému se můžete svěřit naprosto se vším, berete jako životní dar. Tím víc vás překvapí, když vám řekne, že by byl rád něco víc. Partnera byste sice chtěla, ale přijít kvůli tomu o kamaráda?

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Jupiter, který couvá vaším sektorem lásky a romantiky, vás dostane do kontaktu s člověkem, s nímž jste se na jaře nedohodla. Teď máte šanci si spolu sednout a znovu si o tom promluvit.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Šance na příznivý posun v oblasti profese je opravdu značná. Zejména kolem 10. září padne v tomto směru nabídka, kterou nesmíte odmítnout. To, že si moc nevěříte, nikomu neříkejte.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Úvahy o tom, že byste se odstěhovala a tím se odstřihla od svého dosavadního života, jsou neobyčejně lákavé. Když se o tom poradíte s partnerem, bude pro. Vaše spokojenost mu leží na srdci víc, než byste si myslela.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Úplněk, který se 10. září odehrává ve vašem znamení, vás donutí, abyste se ještě jednou zamyslela nad svými plány. Když pochopíte, že je prostě třeba si víc věřit a odložit pochybnosti, bude to skvělé.

Beran

21. 3. – 20. 4.

To, že se rozhodnete pro zásadní životní změny, je při aktuálním postavení planet rozumné. Než však učiníte rozhodující krok, poraďte se s partnerem. Jeho pomoc budete potřebovat.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Slunce, které je ve vašem sektoru lásky a romantiky do 23. září, a Venuše, která ho od 5. září podporuje, se vám postará nejen o lásku, ale i o lidi, kteří vám dají najevo, že vás mají rádi a je jim s vámi dobře.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Kombinace Marse, který se na pěkných pár měsíců nastěhoval do vašeho znamení, a Merkura, který je do 23. září ve Vahách, se vám postarají o spoustu energie i o přitažlivost, jíž se nedá odolat.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Kromě nejrůznějších povinností, které vás se začátkem nového školního roku čekají, se musíte srovnat i s požadavky, které na vás vznesou rodiče. Je vám jasné, že jim musíte pomáhat, ale taky víte, že je toho na vás už hodně.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Hned 1. září, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Marsem a Jupiterem, musíte chytit za pačesy příležitost, která kolem vás běží. Rozvažování není na místě. To, co vám uteče, se už dohonit nepodaří.

Zdroj článku