Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jaká jste matka podle svého znamení zvěrokruhu: Lvice vedou své děti k odvaze, Vodnářky mají zájem o alternativní směry

Info ikona
Jaká jste matka podle znamení?

Datum narození a znamení horoskopu má na naše životy vliv ve všech ohledech – od práce, přes mezilidské vztahy, komunikaci, zdraví až po rodičovství. Ano, je to opravdu tak, i na to, jací jste rodiče, má vliv vaše znamení zvěrokruhu. Zjistěte, co říkají charakteristiky o vás nebo třeba o vaší mamince.

Aneta Akgül | 6. 02. 2024

Beran (21.3. - 20.4.)

Ženy, které se narodily ve znamení Berana, jsou pro mateřství jako stvořené. Mají přirozeně vyvinutý mateřský instinkt, který jim pomáhá vytvořit ideální rodinné zázemí. Matky Beranky jsou zároveň velmi pilné, neobyčejně odhodlané a cílevědomé, což učí i své děti. Snaží se jim předat schopnost umění zvládnout všechny životní překážky.

Býk (21.4. - 21.5.)

Jednou z hlavních charakteristik Býků je tvrdohlavost – a to platí i u maminek. Právě jejich odhodlání a pevná vůle jsou ale tím, co z nich dělá skvělé matky. Plní své sliby a vše dotahují do konce, k čemuž vedou i své děti.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Ženy narozené ve znamení Blíženců jsou vždy připravené zapojit se do všech diskuzí a mají schopnost dobře argumentovat a prosazovat své názory, což může být pro jejich děti náročné. Nicméně, tyto matky jsou také velmi vtipné a vždy najdou vhodná slova, aby své potomky potěšily a rozesmály. Ačkoliv tedy mohou maminky v tomto znamení působit přísně, jsou pro své děti spíše nejlepšími kamarádkami.

Rak (22.6. - 22.7.)

Děti, jejichž maminka je narozena ve znamení Raka, jsou obvykle velmi opečovávané. Rak je známý jako nejstarostlivější znamení v astrologii. Matky narozené v Raku často upřednostňují zájmy svých dětí před těmi svými. Jsou také velmi kreativní, rády tvoří a s láskou se starají o domácí zázemí, aby se v něm každý cítil příjemně.

Mohlo by se vám líbit

Lev (23.7. - 22.8.)

Žena narozená v tomto znamení je osobností sama o sobě. Je přirozenou autoritou, ale současně je laskavou bytostí s velkým srdcem. Má schopnost vést a vždy najde správné rozhodnutí. Svým dětem poskytne ochranu před vším nepříznivým a vede je k odvaze.

Panna (23.8. - 22.9.)

Pro Panny je typická oddanost pořádku a pečlivosti. Mají tendenci být velmi precizní a očekávají dokonalý pořádek ve všem. Proto své děti povzbuzují k uklízení a účasti na domácích pracích, i když to někdy může být až příliš. Avšak v dospělosti takovou výchovu děti jistě ocení.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pokud je vaše matka narozena ve znamení Vah, pravděpodobně se stane vaší nejlepší kamarádkou. Je to osoba plná zábavy, okouzlení a vždy je připravená se vším poradit. Váhy jsou velmi elegantní a krásné a mohou tak být velkou inspirací pro své dcery. Někdy mohou mít potíže s rozhodováním a ocení, když jim pomůžete. Obecně mají uvolněnou povahu, jsou mírumilovné a laskavé.

Štír (24.10. - 22.11.)

Matky narozené ve znamení Štíra jsou přirození ochránci a mohou mít potíže s dáváním dětem prostoru k samostatnosti, což je způsobeno jejich silným emocionálním spojením s nimi. Děti pro ně představují středobod jejich existence. Štířice jsou mimořádně vnímavé a citlivé bytosti, které vždy vycítí, když se něco děje a jsou schopny poskytnout radu i útěchu.

Mohlo by se vám líbit

Střelec (23.11. - 21.12.)

Matky narozené v tomto znamení jsou obvykle optimistické a aktivní bytosti, které se svými dětmi tráví co nejvíce času mohou. Jsou skvělými parťačkami, které věří, že dětství by mělo být plné her a dobrodružství. Snaží se zajistit, aby jejich potomci zažívali mnoho nezapomenutelných zážitků a vedou je k budování lásky k různým aktivitám, přírodě a pohybu. Nezatěžují se příliš špatnými výsledky ve škole - pro ně je důležitější, aby byly jejich děti šťastné.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Matky narozené ve znamení Kozoroha jsou silně zaměřené na pracovní výkon a kariéru a tuto mentalitu často přenášejí i do výchovy svých dětí. Je pro ně důležitá tvrdá práce a disciplína, které také očekávají od svých potomků. Na druhou stranu se děti však mohou vždy spolehnout na to, že když se něco stane, maminka vždy přijde s řešením.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnářky se často vyznačují originalitou a dávají svým dětem dostatek prostoru, aby následovaly své srdce a pocity. Stejně tak si samy udržují svou nezávislost. Mají sklony k zájmu o ezoteriku, alternativní směry, často se orientují na vegetariánství a jsou ochránci života. Milují přírodu a svobodu.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Matky narozené ve znamení Ryb mají často sklony k umění a pokud u svých dětí objeví podobné tendence, podporují je v maximální míře. Snaží se předávat svým dětem hodnoty pokory a schopnost odpouštět, což považují za životně důležité. Navíc s dětmi často sdílejí hluboké citové pouto, které přetrvává i v dospělosti.

Zdroj článku