Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

KVÍZ: Jak dobře znáte Bridget Jonesovou? Tuto hrdinku nelze nemilovat, chystá se čtvrté pokračování

Info ikona
Bridget Jonesová

Fanoušci potřeštěné Bridget Jonesové se mohou radovat. Autorka série o Bridget Jones Helen Fielding v rozhovoru pro Radio Times potvrdila, že se chystá čtvrtý díl. Helen doufá, že vše klapne a v květnu tohoto roku by se mělo začít natáčet.

Bez Renée Zelweger by Bridget Jonesová nemohla pokračovat

Takovéhle role není možné jen tak přeobsadit, takže pokud by hlavní hvězda Renée Zelweger už další film natáčet nechtěla, patrně by k tomu ani nedošlo. Naštěstí herečka již potvrdila, že s ní mohou počítat, a dokonce si už shání v Londýně byt, kdy bude během natáčení bydlet.

Mohlo by se vám líbit

Zajímavosti o filmu Deník Bridget Jones: Odměna za nabrané kilogramy i inspirace klasickým románem

Herečka Renée Zellweger zanedlouho oslaví 54. narozeniny, což je ideální příležitost k tomu, abychom si bez výčitek pustili Deník Bridget Jones.
marianne.cz

Bridget Jonesová už není oplácaná zoufalka

Svět se mění a s ním i pohled na ženy. Proto už ve třetím díle nebyla Bridget oplácaná, nevkusně oblečená chudinka, která kouří, cpe se zmrzlinou a večer se sama doma opíjí vínem. A tak jsme zvědaví, na co se můžeme ve čtvrtém dílu jejího příběhu těšit. I když ve všech předchozích filmech představovala převážně zoufalou, opuštěnou ženu, na konci toho třetího už se z ní stala štíhlá, elegantní máma se svou životní láskou po boku a se skvělou kariérou. Napadá nás tedy otázka, co se zase v jejím osudu zvrtne? Vrátí se snad do jejího života stará láska, která opět všechno zamotá? Budeme se muset nechat překvapit.

Zdroj článku