Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Novoluní v Blížencích přináší kariérní úspěchy: Nejvíce ovlivní Panny, Střelce a Ryby

V neděli 18. června 2023 nastane novoluní v Blížencích. Čím je specifická energie Blíženců, co do našich životů vnáší? Poznejte blíže tuto lunární fázi, která nejvíce ovlivní Panny, Střelce, Ryby a samozřejmě také Blížence.

Eva Slachová | 17. 06. 2023

Novoluní v Blížencích bude mít pozitivní vliv na kariéru

Letošní novoluní nastane v neděli 18. června 2023 v 6:36. Novoluní je z hlediska astrologie čas nových začátků, kdy se díváme do budoucna. Vždy je ovlivněno znamením zvěrokruhu, ve kterém se v daný čas nachází Slunce. Červnové novoluní se odehrává v Blížencích. Energie tohoto znamení ne každému sedí, někdy totiž může vnášet do našich životů chaos, zbrklá rozhodnutí či rychlé změny. Ne každý je schopný s Blíženci držet krok.

Přitom novoluní v Blížencích přináší mnoho pozitivního, zejména v oblastech kariéry, podnikání a obchodu. Blíženci jsou mistři komunikace, a tak vám najednou vyjednávání půjde jako po másle. Dařit se vám bude i ohledně prezentace produktů či v marketingu. Kolem 18. června budeme všichni mimořádně produktivní, aktivní a iniciativní. Toho je třeba využít, a jít si za tím, abychom naplnili cíle, které jsme si na začátku roku předsevzali. V tento čas je také vhodné uzavírat dohody a řešit znění smluv. Z hlediska partnerských vztahů je to ideální čas, kdy se bavit o tom, co vás štve nebo jak to vidíte do budoucna.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Zjistěte, v čem je vaše dítě výjimečné. Býci jsou nezastavitelní, Lvi vás rozesmějí

Dle astrologie má každé dítě určitou přednost, která náleží k jeho znamení zvěrokruhu. Zjistěte, v čem vyniká vaše dítě. Bude to pracovitost, cílevědomost, empatie nebo jiná vlastnost? Jaký potenciál se v něm ukrývá?
marianne.cz

Nejvíce ovlivní Panny, Střelce a Ryby

Novoluní se odehrává v Blížencích, není proto žádným překvapením, že má na toto znamení enormní vliv. Konkrétně energie novoluní zasáhne první dům Blíženců, který je o jejich identitě. Blíženci se v čase novoluní uvidí v zcela novém světle. Pochopí, že je nedávné zkušenosti formovaly natolik, že by se u některých z nich dalo hovořit o tom, že již nejsou tou samou osobou. Budou ochotní riskovat pro to, v co pevně věří.

Dalším znamením, které novoluní zásadně ovlivní, jsou Panny. U těch se konkrétně jedná o jejich čtvrtý dům, který se týká bezpečí a domova. Některé Panny v tomto období pocítí silnou potřebu najít to pravé bydlení, které by splňovalo všechny jejich požadavky – a že jich Panna má. Je to velmi náročné znamení zvěrokruhu, pro které je perfekcionismus druhé jméno. Některé Panny v čase novoluní bude čekat stěhování.

Mohlo by se vám líbit

Nadpozemská krása aneb Přizpůsobte svou kosmetickou rutinu lunárnímu cyklu

Měsíc hraje v našem životě důležitější roli, než je na první pohled patrné. Objevte jeho zázračnou sílu a pozvěte ho do vaší kosmetické rutiny. Odměnou vám bude rozzářená a zdravá pleť.
marianne.cz

Dalším znamením, které silně pocítí energii novoluní v Blížencích, je Střelec. Ten bude řešit své vztahy, jelikož novoluní zasahuje do jeho sedmého domu, který zodpovídá za milenecké i přátelské vztahy. Střelci se mohou těšit, jelikož najednou jejich partnerské vztahy úplně rozkvetou, se svou drahou polovičkou si budou blíže než kdy jindy. Snáze také rozpoznají, kdo je jejich opravdobým přítelem či jaké role v jejich životě lidé hrají.

Posledním znamením, na které bude mít novoluní opravdu mocný vliv, jsou Ryby. V jejich případě energie novoluní prozáří jejich desátý dům, který je spojený s veřejným vystupováním a pověstí. Lidé o vás nebudou moci již brzy přestat mluvit, Ryby. Stanete se hvězdami, v tento čas můžete získat dokonce i významné ocenění. Seberte odvahu a v tomto čase se snažte prosadit – zkuste pohovor na vysněnou práci, přihlaste se do soutěže nebo hrdě prezentujte svůj projekt. V kariéře vám hvězdy předpovídají jen samé úspěchy, tak se nedržte zpátky. Své sny si splníte dříve, než jste původně zamýšleli.

Zdroj článku

Související články

Krása
Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Poradna
Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Dobrý nápad
Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Móda
V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy