Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Prosincová Marianne právě v prodeji!

Info ikona
Prosincová Marianne

A je to zase tady. Rok utekl jako voda a my vám přinášíme naší milovanou dvanáctku. Co vás v ní čeká?

Karolína Peřinová | 18. 11. 2021

Toto vydání je doslova boží. A nejen proto, že v něm najdete rozhovor s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou, se kterou jsme si povídali o její nové knize. Jistě víte, že aktuálně ji můžete vidět tančit v pořadu StarDance, stejně jako herečku Mariku Šoposkou, která se na vás usmívá z obálky. Nechybí s ní samozřejmě ani rozhovor, kde jsme si např. povídali o tom, co ji nabíjí energií.

Dále se můžete těšit na spisovatele a režiséra Patrika Hartla. Málokdo dává tak otevřené rozhovory jako on. A vánoční nálož rozhovorů uzavírají cukrářka Iveta Fabešová a Lilia Khousnoutdinova, která se intenzivně snaží o zlepšení porodní a poporodní péče v Česku a přívětivější vnímání profese porodní asistentky.

Do svého života vás tentokrát nechá nahlédnout i naše grafička Monika Majarová, která prozradí, jaké je to být na Vánoce single. Nutno podotknout, že alespoň neřeší to, čím se zabýváme v článku s názvem Ponožky na parapetu. Opravdu jsou ženy biologicky naprogramované na úklid a muži ze své podstaty musejí dělat nepořádek?

Jak zůstat v teple, a přesto nezanevřít na styl a barvy? Odpovědí je vrstvení, které provází naši zimní fashion story. V módě se taky věnujeme vánočním svetrům, které buď milujete, nebo nenávidíte. Do jaké skupiny patříte vy?

Věděli jste, že klíčem ke krásné pleti je zdravý kožní mikrobiom? Řekneme vám, čím si ho nevědomky ničíme a jak mu můžeme pomoci.

A pokud už budete mít předvánočního shonu dost, můžete se v článku o Dubaji přesunout na tamní EXPO 2022 nebo zjistit, kam vyrazit sáňkovat až napadne sníh!

To a mnohem více vás čeká v prosincové Mariane.

Milé čtenářky, děkujeme vám za přízeň v letošním roce a těšíme se na vás v lednovém čísle.

Šťastné a veselé!

Vaše redakce Marianne