Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Reese Witherspoonová znovu oblékne růžovou! Připravuje se pokračování Pravé blondýnky

Info ikona

Elle Woodsová, čivava Bruiser a růžový šatník jsou zpět!

Od uvedení romantické komedie Pravá blondýnka uběhlo neskutečných devatenáct let, a ruku na srdce, mnohé se za tu dobu změnilo. Z Reese Witherspoonové se stala jedna z nejlépe placených hereček Hollywoodu, která se zároveň rozhodla ve filmovém průmyslu podnikat. Růžová barva už dávno není znakem "hloupých blondýnek" a právnické odvětví je plné ambiciózních žen, které kromě paragrafů sledují i aktuální módní trendy. Pokud si ale myslíte, že Reese Witherspoonová coby Elle Woodsová už nemá světu co sdělit, pak jste na omylu. Nejnovější informace totiž říkají, že natáčení Pravé blondýnky 3 je na spadnutí!

Pravá blondýnka
© Metro-Goldwyn-Mayer Studios

Čachry machry se scénářem
Zatímco Pravá blondýnka měla švih, nápad a zápletku, její druhé pokračování působilo jako sešité horkou jehlou. Možná i proto se tvůrci snímku rozhodli, že třetí díl jen tak nebude. První zprávy o pokračovaní se vynořily až v roce 2018, kdy je potvrdila i Reese Witherspoonová. “Je to pravda... #LegallyBlonde3," napsala tehdy Reese k fotce, na které po vzoru Elle Woodsové leží v růžových bikinách na lehátku. V tu dobu se na scénáři měli podílet původní spoluautoři Kirsten Smithová a Karen McCullahová. 

Pravá blondýnka
Zprávu o nových scénáristech Pravé blondýnky 3 potvrdila Reese Witherspoonová na svém Instagramu. 
Zdroj: @reesewitherspoon

Můžeme jenom spekulovat, co se v interní komunikaci odehrálo, ale jedno je jasné. Poslední zprávy hovoří o tom, že scénář Pravé blondýnky 3 bude mít na starosti Mindy Kalingová a Dan Goorová. Mimochodem Mindy Kalingová je trefa do černého, neboť má na kontě třeba i seriál Čtyři svatby a jeden pohřeb nebo Kancl. A změn se dočká i producentský tým, který doplní Reese Witherspoonová. 

Stará známá parta na scéně
Celé herecké obsazení zatím není známé. Podle serveru Imdb je ale jasné, že hlavní roli si opět střihne Reese Witherspoonová a vedle ní se objeví Alanna Ubachová v roli Seleny, Jennifer Coolidge jako Paulette Parcelle a Jessica Cauffielová ztvární Margot. Jde tedy o čtveřici hereček, které se objevily už v předchozích dílech Pravé blondýnky. Zda se ve snímku objeví i Luke Wilson nebo Matthew Davis je ve hvězdách. 

Těšíte se na pokračování Pravé blondýnky?

ČTĚTE TAKÉ: 7 produktů, na které nedá dopustit herečka Reese Witherspoon!

Titulka

MARIANNE AŽ DO SCHRÁNKY S POŠTOVNÝM ZDARMA

Časopis Marianne si nyní můžete, bez nutnosti platit poštovné, objednat až domů. Více informací se dozvíte zde.