Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Seriál Bridgertonovi: Třetí sérii ovládne Penelope Featherington a Colin Bridgerton

Info ikona
Bridgerton

„Vážení členové společnosti, zdá se, že máme speciální oznámení. Bridgertonovi se vrátí se třetí a čtvrtou řadou. Tato autorka si bude muset pořídit víc inkoustu...,“ napsala Lady Whistledown na oficiální Twitter seriálu Bridgertonovi. A jak už ze seriálu víme, co je psáno, to je (téměř) dáno!

Když si seriál Bridgertonovi odbyl na konci roku 2020 svou premiéru, nikdo netušil, že se z něho stane fenomén. Nejenže diváci s chutí hltali život britské smetánky a nástrahy spojené s hledáním životního partnera, ale také seriál ovlivnil módní průmysl nebo trendy v líčení. Vždyť šťavnaté tvářičky jako Daphne Bridgerton chtěla mít nejedna žena. Na úspěšnou první sérii následně navázala i série druhá, která se točila okolo románku Anthonyho Bridgertona s Kate Sharma. Vzhledem k tomu, že seriál vzniká na základě osmidílné knižní předlohy, dalo se očekávat, že tvůrci nezůstanou jenom u dvou sérií. To ostatně potvrdila sama Lady Whistledown na oficiálním Twitteru seriálu Bridgertonovi. Navíc už teď je jasné, že se můžeme těšit nejen na třetí, ale také na čtvrtou sérii.

Mohlo by se vám líbit

O čem bude třetí série?

Už teď je jasné, že ve třetí sérii dostane prostor Penelope Featherington (nebo spíše Lady Whistledown?) a Colin Bridgerton, kterého hraje Luke Newton. „Opravdu mám pocit, že přišel čas pro Colina a Penelope. Oba sledujeme už od první série a víme, kdo jsou jako lidé. Mám pocit, že ve druhé sérii mezi nimi rostly momenty napětí. Colin si už téměř uvědomil, co k němu Penelope opravdu cítí,“ řekl showrunner Jess Brownell pro Variety. Zároveň se třetí řada hlouběji ponoří do šťavnatých zápletek. Nezapomeňme, že na konci druhé řady Eloise zjistila "pravou" identitu své nejlepší kamarádky.

Kdy vyjde třetí série?

Bohužel, zatím není stanoveno přesné datum premiéry třetí série. Když ale přihlédneme k tomu, že druhá série vyšla téměř po roce od premiéry první série, pak je pravděpodobné, že se dalšího pokračování dočkáme již na jaře nebo v létě 2023. Nutno dodat, že streamovací platforma Netflix má motivaci vydat třetí sérii co nejdříve. Vše je dáno tím, že druhá sezona překonala rekordy sledovanosti a stala se vůbec nejpopulárnějším televizním seriálem v anglickém jazyce na této streamovací platformě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kdo se vrátí na obrazovky?

Benedict Bridgerton (Luke Thompson), Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), Eloise Bridgerton (Claudia Jessie) a Colin Bridgerton (Luke Newton). To všechno jsou postavy, které se zaručeně na televizní obrazovku vrátí. Přesto si seriáloví vrabčáci štěbetají, že postava Daphne Bridgerton nedostane příliš prostoru. O pozornost si také řekne již zmiňovaná Penelope Featherington (Nicola Coughlan) a pravděpodobně se ve třetí sérii dočkáme také Lady Danbury (Adjoa Andoh) a Queen Charlotte (Golda Rosheuvel).

Zdroj: variety.com, townandcountrymag.com, radiotimes.com

Mohlo by se vám líbit