Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nejočekávanější seriály roku 2022: Exkurze do královské rodiny i návrat amerického sitcomu

Info ikona
Bridgeton

Ať chceme nebo ne, televizní seriály jsou nedílnou součástí dlouhých zimních večerů. V tomto roce se ale můžeme těšit hned na několik (staro)nových seriálů, kvůli kterým strávíme u televizní obrazovky klidně i večery jarní.

Euforie, druhá řada

Máme skvělou zprávu pro všechny, kteří bez přestávky zhltli seriál Euforie. Hned na začátku letošního ledna si odbyla premiéru druhá série, ve které se opět setkáte s Rue, sedmnáctiletou dívkou čelící tlaku lásky, závislosti a ztráty. Už teď vám slibujeme, že se můžete těšit na další strhující herecký výkon multitalentované Zendayi.

Mohlo by se vám líbit

Bridgertonovi, druhá řada

Říkal někdo, že pohádky jsou jenom pro děti? V loňském roce nás učaroval seriál Bridgertonovi, který tak trošku připomíná pohádku o londýnské smetánce z 19. století. V seriálu jsme sice nenašli historická fakta, zato jsme se těšili z velkolepých rób, sarkasmu i nečekaných zvratů. I proto jsme rádi, že Bridgertonovi nám zpříjemní i letošní jaro. Nejen londýnští ptáčci si štěbetají, že premiéra druhé série je plánována na 25. března.

Mohlo by se vám líbit

Koruna, pátá řada

Tvůrci seriálu nastínili, že pátá řada seriálu Koruna začne obdobím, kterému britský tisk přezdíval jako Annus horribilis, což v latině znamená „hrozný rok“. Během tohoto roku se totiž rozpadla tři královská manželství, a zároveň vyšla skandální kniha Diana – Její pravdivý příběh, která vážně poškodila pověst britské královské rodiny. Vytoužené pohody se královská rodina nedočkala ani v roce 1995, kdy princezna Diana poskytla otevřený rozhovor reportérovi BBC Martinu Bashirovi. O rok později se princezna Diana rozvedla s princem Charlesem a v roce 1997 došlo k tragické nehodě, při které Lady Di zemřela. Podle posledních informací to vypadá, že pátá řada skončí událostmi začátku milénia.

Mohlo by se vám líbit

Stranger Things, čtvrtá řada

Fanoušci amerického seriálu Stranger Things se po koronavirových peripetiích konečně dočkali! A tak je letos v létě čeká sladká odměna v podobě čtvrté série, ve které opět zazáří Eleven a Mike. Už z upoutávky je patrné, že Eleven ve slunné Kalifornii nežije tak, jak by si představovala. I proto se nemůže dočkat jarních prázdnin, během kterých se opět uvidí s Mikem. Opravdu to ale budou nejlepší jarní prázdniny? Nechte se překvapit!

How I Met Your Father

Pamatujete si na Teda, Marshalla, Lily, Barneyho a Robin ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku? Pak vás možná bude zajímat, že se tento seriál dočkal tzv. spin off zpracování, a tak se představí pod názvem Jak jsem poznal vašeho otce. Hlavní roli získala americká zpěvačka a herečka Hilary Duff, která ztvární postavu Sophie.

Mohlo by se vám líbit