Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Stáhněte si aplikaci Dny Apetit: Slevy, dárky a další výhodné nabídky už na vás čekají!

Info ikona
Dny Apetit

Dny Apetit – online festival kvalitního jídla a pití už je doslova za rohem. Od 13. do 19. června 2022 si můžete užít gurmánské nákupy a nová kulinární dobrodružství. Prvním krokem je stažení mobilní aplikace Dny Apetit. Ta vám otevře cestu ke všem vybraným slevovým nabídkám obchodů, e-shopů, kaváren a restaurací. Jak na to?

Dlouho jsme přemýšleli, jak přenést Apetit piknik do online prostoru tak, aby byl dostupný pro všechny ze všech koutů republiky. Zkrátka aby si ho mohli užít všichni čtenáři Apetitu z pohodlí domova. Navíc se slevou! A tak se zrodil týdenní online festival Dny Apetit, který letos proběhne od 13. do 19. června.

Těšit se můžete na vše od delikates a nápojů přes spotřebiče, sklo, porcelán a další dekorace až po knihy a předplatné. Čekají vás slevy až 41 %, dárky k nákupu i další bonusy!

  • Sestavili jsme jedinečnou nabídku českých malovýrobců a partnerů festivalu, kteří nadchli tým časopisu Apetit.
  • Vybírat tak můžete z široké škály obchodů s delikatesami a nápoji, restaurací, bister, kuchyňského vybavení a mnohých dalších.
  • Během Dnů Apetit si tak přijdou na své všichni, kteří milují skvělé jídlo, kvalitní gastronomii a rádi zvelebují svou kuchyň a domov.
Mohlo by se vám líbit

Ušetřete s mobilní aplikací Dny Apetit

K více než stovce lákavých nabídek se dostanete zcela jednoduše – stačí si v Google Play nebo App Store zdarma stáhnout aplikaci Dny Apetit. Pokud jste navíc pravidelnými čtenáři Apetitu, máte zdarma nejen aplikaci ale i slevové kupony. Kód k jejich odemčení totiž najdete v červnovém Apetitu (na straně 96). Cena slevových kuponů bez časopisu je 49 Kč.

  • Během chvilky tak máte ve svém mobilu pořádnou porci slevových nabídek, dárků k nákupu a dalších výhodných lákadel od našich partnerů. Jednotlivé slevy si můžete i označit a uložit si je do seznamu oblíbených, abyste je měli hezky po ruce.

V redakci Dny Apetit doslova žijeme, takže máme všechny nabídky nastudované a přesně víme, co všechno během týdne od 13. do 19. června 2022 ochutnáme a objednáme. Chcete se inspirovat?

Mohlo by se vám líbit