Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

NEPŘEHLÉDNĚTE: Apetit piknik proběhne už zítra! Těšíme se na vás!

Jídlo, pití, dobrá nálada a počasí jako z katalogu na letní dovolenou – to všechno vás i letos čeká v sobotu 18. června v pražském parku Grébovka na Apetit pikniku! Oprašte tašky a košíky, je tady další ročník gastronomického festivalu. A jako vždy bude doslova k nakousnutí.

Karolína Peřinová | 17. 06. 2022
 • Kdy? Zítra! V sobotu 18. června 2022
 • Kde? V Grébovce!
 • Co? Přece Apetit piknik!
 • Za kolik? Vstup je pro všechny zdarma! I pro pejsky.

Sbalte deku a přijďte

V Grébovce (jinými slovy v Havlíčkových sadech) už se to pomalu hemží činorodými stánkaři. Své stánky staví malí i větší prodejci a kulináři z řad našich čtenářů, velké značky nebo bistra a restaurace. Všichni mají plné ruce práce, aby vám představili svoje nejlepší díla, pochoutky, dobroty a lahůdky. Předpověď slibuje dokonalé letní počasí, sluníčko je zařízeno, teplo také.

 • Nazapomeňte, že samotný vstup na piknik vás nic nestojí.
 • K placení jednotlivých nákupů nebudete potřebovat žádnou hotovost – všechny transakce budou stejně jako vloni bezhotovostní. Stačit vám tak bude karta, telefon nebo chytré hodinky!
 • Co když přijdete pouze s hotovostí? Pro vás máme festivalovou kartu, kterou si nabijete libovolnou částkou, a tou pak můžete použít k nákupům. I pro vás tedy platí, že u kteréhokoliv stánku zaplatíte snadno, rychle a hygienicky. Výše dobíjené částky je jen na vás, dobíjet můžete opakovaně. Zůstatek, který neprojíte, vám při odchodu vrátíme do poslední koruny.
Info ikona
Apetit piknik

Piknik pro všechny

Na náš piknik vezměte beze všeho celou rodinu i s čtyřnohými mazlíčky, dejte si u nás dostaveníčko s přáteli! Park nabízí skvělé prostředí i pro děti. V Grébovce můžou běhat, skotačit, dovádět a ochutnávat. Připravena je pro ně i Rodinná stezka. Malé návštěvníky čekají zábavné úkoly a krásné odměny. Nemusíte mít obavu – nanuky, zmrzliny i ovocné limonády pro osvěžení v teplém dni chybět nebudou ani tentokrát! Pro děti bude k dispozici také dětský koutek.

Na co se kromě jídla můžete ještě těšit?

 • Na hlavním stage Apetit pikniku bude od 10 hodin probíhat hlavní program, který zahájí Beskyvítězka letošní řady televizní soutěže MasterChef.
 • Těšit se můžete na Markétu Pavleje neboli Kitchenette, která vás provede přípravou těstovin.
 • Otec a syn Sapíkovi předvedou, jak uvařit skvělou zvěřinu.
 • Dozvíte se spoustu informací o mozzarelle.
 • Vítězka televizní soutěže Peče celá země Martina Kynstlerová přijde také a podělí se s vámi (nejen) o své zážitky ze soutěže.
 • Čeká vás toho však mnohem víc, program praská ve švech, nezapomněli jsme ani na workshopy!
 • Na Apetit pikniku tradičně oslavíme narozeniny časopisu Apetit – tentokrát 18.! Pokřtíme také novou Jahodovou kuchařkuPřijďte ve 12:30 k Apetit stage, narozeninového dortu bude dost pro všechny.
 • Redakce vám ukáže, jak probíhá vaření jídel do časopisu a o legraci nebude rozhodně nouze.
 • Na Apetit stage se bude losovat i tombola, ve které jsou letos opravdu krásné ceny od partnerů pikniku. Lístky si můžete koupit v Apetit shopu. Jeden kupon zdarma na vás čeká i v mobilní aplikaci Dny Apetit.
 • Celým dnem vás provede skvělá moderátorka Kristina Kloubková

Slevové Dny Apetit i na pikniku!

Až do neděle trvá slevová akce Dny Apetit, v rámci které můžete uplatnit slevové kupony na nákup potravin v kamenných prodejnách, eshopech i právě na Apetit pikniku.

Co pro to stačí udělat?

 1. Stáhněte si do telefonu aplikaci Dny Apetit.
 2. Odemkněte slevové kupony.
 3. Vybírejte z mnoha desítek nabídek a nakupujte se slevou!
Mohlo by se vám líbit

Stáhněte si aplikaci Dny Apetit: Slevy, dárky a další výhodné nabídky už na vás čekají!

Dny Apetit – online festival kvalitního jídla a pití už je doslova za rohem. Od 13. do 19. června 2022 si můžete užít gurmánské nákupy a nová kulinární dobrodružství. Prvním krokem je stažení mobilní aplikace Dny Apetit. Ta vám otevře cestu ke všem vybraným slevovým nabídkám obchodů, e-shopů, kaváren a restaurací. Jak na to?
marianne.cz

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl