Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Tipy na adventní kalendáře pro celou rodinu! Od čokoládových až po kosmetické nebo čajové

Prosinec se blíží mílovými kroky, a to znamená jediné – je nejvyšší čas vybrat adventní kalendář, který potěší nejen vaše potomky, ale třeba i partnera nebo vás samotné.

Už dávno odzvonilo dobám, kdy adventní kalendáře byly výhradně „dětskou“ záležitostí. I my, dospělí, jsme si totiž přiznali, že milujeme překvapení a odpočítáváme dny do Vánoc se stejnou chutí jako malé děti. K našemu štěstí si tohle uvědomily také kosmetické značky, firmy vyrábějící čaj nebo svíčky, a tak můžeme čekat na Ježíška se stylovým adventním kalendářem, o kterém se nám v minulosti ani nesnilo. Přinášíme vám výběr adventních kalendářů, které v letošním roce stojí za povšimnutí.

Pro kosmetické nadšence

Patříte k milovnicím kosmetiky? Pak se připravte, že z letošního výběru kosmetických adventních kalendářů vás bude přecházet zrak. Díky kalendáři Balmain Paris Hair Couture můžete zavzpomínat na Louskáčka, adventní kalendář Diptyque naopak evokuje hvězdnou vánoční oblohu a kalendář od Lancôme vás přenese rovnou do Paříže k Eiffelově věži. Provoněný adventní kalendář si pro vás přichystal také Lush nebo značka Primavera, jejíž kalendář v sobě ukrývá čtyřiadvacet různých éterických olejů. A protože vůně v redakci Marianne milujeme, nemůžeme opomenout ani adventní knihu od Yankee Candle s čajovými i skleněnými svíčkami.

Beauty adventní kalendáře

Pro děti, které neprahnou po čokoládě

Ať už se snažíte držet své dítko dál od čokolády, nebo víte, že mu jednoduše sladkosti nechutnají, pak ho můžete obdarovat adventním kalendářem s hračkou (hračkami). Vánočně laděný „hrací“ adventní kalendář nabízí například značka Playmobil nebo Lego. Pokud má vaše dcera panenku BABY Born, pak jí můžete udělat radost stejnojmenným adventním kalendářem. A krok vedle neuděláte ani s adventním kalendářem s panenkou L.O.L. Surprise.

Dětské adventní kalendáře

Pro mlsné jazýčky

Ruku na srdce, předvánoční a vánoční čas je plný hojnosti. Rozmazlete své chuťové pohárky například adventním kalendářem, který si pro vás připravila vyhlášená Cukrárna Myšák nebo Čokoládovna Janek. Pokud patříte k „čajomilcům“, pak zbystřete! Nádherný adventní kalendář vytvořil také výrobce bio čajů Sonnentor. A dobrou zprávu máme také pro všechny, kterým je více jak osmnáct let a mají rádi něco ostřejšího. V obchodech a na e-shopech totiž naleznete i adventní kalendáře například se sektem nebo výběrovým rumem.

Adventní kalendáře plné čajů, čokolády nebo alkoholu
Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Zábava
Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Zábava
Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Zábava
Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách

Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách