Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Valentýnský horoskop lásky 2024: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Letošní Valentýn bude intenzivní. Energii plnou lásky a vášně můžete cítit už od 13. února a nemyslete si, že Valentýnem vše končí. Planety přinášejí vzácnou nebeskou událost, která otřese naším světem a posune dynamiku v mnoha ohledech, díky čemuž bude atmosféra více mocná. Přečtěte si, co čeká vaše znamení zvěrokruhu na Den svatého Valentýna.

Klára Novotná | 14. 02. 2024

Váš valentýnský horoskop lásky

Beran (21. března – 19. dubna)

V Den svatého Valentýna pociťujte kolem sebe teplo lásky. I když vám může chybět mít někoho, s kým byste mohli sdílet romantické chvíle, nezapomínejte, že láska je nekonečná a lze ji najít na těch nejpodivnějších místech. Nebuďte posedlí konceptem konvenčního svazku. Zadaní by měli ocenit lásku, která je obklopuje, a být si jisti, že jako pár máte vše, co potřebujete, abyste přežili každou bouři.

Býk (20. dubna – 20. května)

I když vzdálenost může bránit vašim vztahům, kosmické energie vás povzbuzují k akci. Obraťte se na staré milence nebo spřízněné duše, se kterými jste ztratili kontakt. Krátká zpráva nebo telefonní hovor může znovu zažehnout plamen, nebo vytvořit nová pouta. Oslavte potenciál lásky! Pro ty, kteří mají vztah, je tento Valentýn jemnou připomínkou, aby si vážili svého partnera.

Blíženci (21. května – 20. června)

V Den svatého Valentýna můžete zažít mírné rozrušení nebo nespokojenost. To může mít kořeny v nevyřešených konfliktech z předchozích nebo začínajících vztahů. Přesto se tím nenechte odradit. Řešením tohoto napětí je otevřená komunikace. Pokračujte a vyřešte jakékoli problémy s partnerem, nebo uvnitř sebe. Nezapomínejte, že znát sebe a to, co chcete, je stejně důležité jako porozumět druhým

Mohlo by se vám líbit

Trend 2024: Valentýnská manikúra. Nechte se inspirovat a ozdobte si nehty láskou

Ať už svátek zamilovaných slavíte, nebo ne, valentýnská manikúra je v únoru povolena. Využijte tento čas a udělejte ze svých nehtů drápky lásky. Kromě vášnivé rudé můžete zkusit vkusný minimalismus v podobě drobných srdíček, které si hravě zvládnete vykouzlit i doma. Nechte se inspirovat láskou a těmito krásnými manikúrami.
marianne.cz

Rak (21. června – 22. července)

Svatý Valentýn je den, kdy můžete začít přemýšlet o lásce a problémech s kompatibilitou. Setkání s partnerem s hlubokým duchovním přesvědčením, které máte společné, může být požehnáním i prokletím. Ačkoli sladění v těchto klíčových oblastech může vést k hlubokému spojení a porozumění, může také vést k prudkým hádkám. Přijměte šanci komunikovat s někým, kdo sdílí vaše nejhlubší přesvědčení, ale buďte ochotni naslouchat a zvažovat alternativní názory.

Lev (23. července – 22. srpna)

Dnešní kosmické nastavení vám pomůže překonat překážky ve vašem milostném životě. Ačkoli diskuse o choulostivých otázkách může být děsivá, nakonec povede k nepředvídaným průlomům. Skočte do konverzací, kterým jste se vyhýbali. Bez ohledu na to, zda odhaluje vaše potřeby nebo specifikuje cíle, vaše otevřenost povede k úspěšnému vztahu. Věřte v upřímnost, která vás dovede k nalezení toho, co je láska.

Panna (23. srpna – 22. září)

V tento den lásky jste ve svém milostném životě v bodě, které bychom nazvali rozhodnutí. Hvězdy vám naznačují důležitou volbu, která na vás čeká. Možná jste byli uvězněni v dilematu výběru mezi dvěma partnery s obdivuhodnými vlastnostmi. Teď je čas, kdy se musíte pořádně zamyslet nad tím, co od vztahu vlastně chcete. Ačkoli se mnoho nápadníků může zdát vzrušující, jasnost v životě je zásadní.

Mohlo by se vám líbit

Ničí váš vztah stereotyp? Terapeutka radí, jak uniknout všednosti

Jiskření, vzájemné překvapování, lehké napětí. Přesně to a mnoho dalších nevšedností si spojujeme se začátkem vztahu. Když se ale vedle stejného partnera probouzíte každý den po dobu několika let, už vás jen tak něco nepřekvapí. Navíc každodenní kolotoč kolem dětí, práce a domácnosti je tak vyčerpávající, že vyjeté koleje šetří čas i energii. Jak ale docílit toho, aby vaše partnerství nepohltil stereotyp až moc a váš vztah byl stále živý?
marianne.cz

Váhy (23. září – 22. října)

Váš milostný zájem dnes sílí. I když je hledání odpovědí a souvislostí normální, nezapomínejte, že vaše zvědavost by se měla snoubit s otevřeností. Místo přemýšlení o každé potenciální shodě si dovolte být spontánní. Láska je vždy nečekaná. Dělejte věci, které vás dělají šťastnými. Důvěřujte procesu a zbavte se potřeby analyzovat každý detail.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Dnes přijměte lásku kolem sebe – tu romantickou i v rámci vaší rodiny. Můžete trávit čas se členy rodiny; smích a teplo domova omladí vaši duši. V jejich společnosti se budete cítit jako znovuzrození a připraveni přijmout svět se srdcem na dlani. Přestože vaše spřízněná duše ještě není po vašem boku, věřte, že vesmír pro vás připravil příznivé uspořádání hvězd. Využijte tento čas k posílení vztahů s rodinou a přáteli.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Dnes možná intenzivněji pociťujete potřebu společnosti. Ale dnešní horoskop lásky vám říká, abyste se podívali na svou současnou situaci a přijali nový úhel pohledu. Pokud vaše minulé vztahy kazily mylné představy, nyní je čas hledat porozumění. Překračujte povrchní interakce a snažte se porozumět sobě i svým potenciálním partnerům. Nenechte hořkost nebo zášť přebývat ve vašem srdci. Podnikněte aktivní kroky k rozvoji lásky a důvěry.

Mohlo by se vám líbit

Vyzkoušejte 30 sekundový psychologický trik, který vám může zachránit manželství

Všichni máme chvíle, kdy litujeme něčeho, co jsme řekli naší drahé polovičce při hádce. Naštvané nebo frustrované reakce na určité situace mohou způsobit spirálu negativních interakcí, které nakonec ukončí vztah. Tento cyklus jde ale přerušit jednoduchým psychologickým trikem.
marianne.cz

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Komunikovat tajemně mohlo být v minulosti účinné, nyní byste si mohli bránit v budování opravdových vztahů. Nechte tuhle hru být, ať už se mlžení týká vaší minulosti nebo skutečné pravdy o tom, jak se cítíte. Právě transparentnost by mohla otevřít dveře smysluplnějším vztahům a opravdovým interakcím. Nechte se být zranitelní a dovolte lidem, aby vás viděli takového, jaký jste.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Dnes možná pocítíte vnitřní nutkání pohladit duši někoho jiného. Přijměte tuto touhu a ta vás povede k nezištné lásce. Možná máte ve svém okolí někoho, kdo potřebuje pomoc, a i když nevyřčená, jeho tichá prosba se dotkne vašeho srdce. Důvěřujte svému nitru a oslovte tuto osobu, i když o to nebudete požádáni. Vaše laskavost a láska mohou vytvořit spojení, které jste si nikdy nepředstavovali. Zůstaňte otevření kouzlu, které vás obklopuje.

Ryby (19. února – 20. března)

V Den svatého Valentýna můžete kolísat mezi touhou po společnosti a touhou být sami. I když předvádíte světu okouzlující a přívětivý zevnějšek, existuje váš vnitřní pocit strachu ohledně potenciálních partnerů. Je však nezbytné zaznamenat tyto vnitřní konflikty, aniž byste jim umožnili zastínit vaše vztahy. Milujte sami sebe a věřte, že existuje člověk, který vás bude milovat za to, že jste jedineční.

Zdroj článku

Související články

Životní styl
Single cestování pro ženy: 5 nejbezpečnějších destinací, kde si užijete krásnou přírodu, kulturu i jídlo

Single cestování pro ženy: 5 nejbezpečnějších destinací, kde si užijete krásnou přírodu, kulturu i jídlo

Móda
Tanečnice Veronika Lálová radí: Jak nosit výrazné barvy a vzory během léta 2024

Tanečnice Veronika Lálová radí: Jak nosit výrazné barvy a vzory během léta 2024

Dům
Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Tradice
Naši předci se snažili bouřky zahnat. Měli způsob i proti krupobití

Naši předci se snažili bouřky zahnat. Měli způsob i proti krupobití